וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

גילתק: מבקר הפנים סיים את תפקידו לאחר שהחברה לא עמדה בלו"ז תוכנית הביקורת לשנת 2000

אלי דניאל

3.6.2001 / 14:16

שינויים נוספים: גליה אלבין חדלה מלכהן כדירקטורית ויו"ר ועדת הביקורת; מנחם קופ, בעל השליטה ויו"ר הדירקטוריון, סיים את תפקידו כמנכ"ל החברה - הוחלף ע"י גיגי לוי

מספר שינויים פרסונליים מעניינים התבצעו בימים האחרונים בחברת גילתק תקשורת , הנמצאת בשליטת מנחם קופ.

השינוי הראשון נוגע לקופ עצמו, אשר עד ליום שישי האחרון כיהן גם כמנכ"ל ויו"ר דירקטוריון החברה. קופ הוחלף בתפקיד המנכ"ל ע"י גיגי לוי, שהחל לעבוד בחברה לפני כשלושה חודשים, ואשר שימש קודם לכן כסמנכ"ל מכירות בחברת גירית.

השינוי השני נוגע לגליה אלבין, אשר חדלה מלכהן כדירקטורית מטעם הציבור בחברה, לאחר שבמהלך השנתיים וחצי האחרונים היתה חברה בדירקטוריון, תוך שהיא מכהנת גם כיו"ר ועדת הביקורת של החברה.

השינוי השלישי נראה על פניו כשינוי המעניין מכולם, בעיקר על רקע היווצרותו. מבקר הפנים של החברה, רו"ח גדעון בר לב, סיים את תפקידו לאחר שהחברה לא עמדה בלוחות הזמנים של תוכנית הביקורת שלה לשנת 2000. רו"ח בר לב שימש כמבקר פנים בחברה במשך ארבע וחצי השנים האחרונות, וטרם נמסר מי יחליפו בתפקידו.

בעניין לוחות הזמנים של החברה, ניתן לציין כי היא איחרה את המועד להגשת דו"חותיה הכספיים לשנת 2000, והיא אף לא עמדה בארכה שניתנה לה עד לתום חודש אפריל 2001. בהתאם לכך, ביום ה-1 במאי 2001 הושעה המסחר בניירות הערך של החברה למשך מספר שעות עד אשר החברה הגישה את דו"חותיה הכספיים. בשולי הדברים, יצוין כי ככל הידוע עד לשעה זו, החברה טרם הגישה את דו"חותיה הכספיים לרבעון הראשון של שנת 2001.

במהלך שנת 2000 גדלו הכנסות החברה בכ-42%, בהשוואה להכנסות בשנת 1999, ואלה הסתכמו בכ-242.2 מיליון שקל. בשורה התחתונה, הפסידה החברה בשנת 2000 כ-24.9 מיליון שקל, בהשוואה לרווח של כ-28.7 מיליון שקל בשנת 1999. בשעה זו מאבדת מניית החברה במהלך המסחר בבורסה התל אביבית כ-15%.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully