וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ארית תעשיות תכנס ב-24 ביוני אסיפה כללית לצורך אישור העברת פעילותה הצבאית לארית מערכות

אילן מוסנאים

3.6.2001 / 15:49

החברה תשלים את המהלך לאחר שקיבלה את אישורו של היועץ המשפטי לממשלה להשמיט מהדו"ח המקדמי בעסקה פרטים לגבי שמו ומדינתו של אחד מלקוחותיה

חברת ארית תעשיות מתקדמת צעד נוסף במהלך הרה ארגון שלה בדרך להפיכתה לחברת אחזקות בורסאית רבת זרועות, והיום הודיעה כי קיבלה מרשות ניירות ערך אישור להכניס את הפעילות הצבאית שלה (הפעילות של רשף, אמקורם ו-C.T.S), לתוך השלד הבורסאי של ארית מערכות .

כזכור, עיכבה הרשות את המהלך בשל העובדה שארית ביקשה, בדו"ח מקדמי לאישור העסקה, שלא לפרסם את פרטים בנוגע ליצרן זר שמשרד הביטחון החליט שגילוי שמו ומדינתו עלול לפגוע בבטחון המדינה. ארית צירפה אישור של שר הביטחון לבקשתה.

השלמת המהלך התעכבה עד לקבלת אישורו של היועץ המשפטי לממשלה, אליקים רובינשטיין, לאפשר לחברה את הגשת הדו"ח המקדמי מבלי לציין את פרטיו ואת מדינתו של היצרן הזר.

העסקה, אגב, תתבצע לפי שווי של 8.85 מיליון דולר לפעילות הצבאית של ארית, והיא תתבצע לפי מחיר מניה של 1 שקל - גבוה בכ-56% מהמחיר של 64 אגורות בו נסחרת היום מניית ארית מערכות.

ארית תעשיות, שהיום מחזיקה ב-62.9% ממניות ארית מערכות, מסרה כי בכוונתה לכנס ב-24 ליוני אסיפה כללית של בעלי המניות שלה, שתתבקש לאשר את המהלך של העברת הפעילות הצבאית לתוך ארית מערכות. אחרי השלמת המהלך תחזיק ארית ב-88.7% מהמניות.

נראה כי ארית לא תסתפק בהשלמת מהלך זה, ובאחרונה פורסם כי החברה מנהלת מגעים מתקדמים לרכישת השלד הבורסאי של פיונט ונצ'ר, על מנת להזרים לתוכו את פעילות החטיבה הרפואית שלה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully