וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

עובד נטוויז'ן לשעבר תובע את החברה בגין אי תשלום עמלת מכירות רבעונית

עינב בן יהודה

4.6.2001 / 15:25

העובד תובע כי החברה תשלם לו את מלוא סכום העמלה - 36 אלף שקל, בצירוף פיצויי הלנת שכר

עובד נטוויז'ן לשעבר תובע את החברה בגין אי תשלום עמלה רבעונית בגובה של 36 אלף שקל. העובד, ליאור יחזקאלי, שהועסק בחברה במחלקת המכירות במגזר התעשייה, היי-טק ומסחר אלקטרוני, הגיש היום את התביעה באמצעות עו"ד עמית נאור בבית הדין האזורי לעבודה בתל אביב.

מהתביעה עולה כי בתחילת שנת 2001 שלחה החברה, באמצעות המנכ"ל גלעד רבינוביץ' וסמנכ"ל המכירות משה שפינדל, מכתב לעובדי המגזר לפיו יוענק להם מענק בתום כל רבעון בהתאם למחזורי המכירות שיבצע המגזר ברבעונים השונים. מהמכתב עולה כי היעד שהוצב לעובדים לרבעון הראשון לשנת 2001 היה מחזור מכירות בסך של 1.86 מיליון דולר.

על פי המכתב, מכירות של עד 50% ממחזור היעד מזכים את עובדי המגזר בעמלה רבעונית של 9,000 שקל ברוטו, ומכירות שבין 50% ל-100% ממחזור היעד מזכים את עובדי המגזר בעמלה רבעונית של 36 אלף שקל ברוטו.

בתביעה נטען כי עובדי המגזר ביצעו ברבעון הראשון מחזור מכירות בסכום הגבוה ב-10% ממחזור היעד, ולפיכך היו זכאים לעמלה הרבעונית בסך של 36 אלף שקל ברוטו. ב-29 במארס 2001 הודיע יחזקאלי על סיום עבודתו בחברה.

בכתב התביעה, טוען יחזקאלי כי למרות שעבד בחברה במהלך מלוא תקופת הרבעון הראשון ותרם ככל עובד אחר במגזר לביצוע ולעמידה במחזור היעד, סירבה החברה, בלא מתן הסבר כלשהו, לשלם לו את העמלה הרבעונית, בעוד כל עובדי המגזר קיבלו את העמלה.

יחזקאלי פנה באמצעות בא-כוחו במכתב לחברה, אך המכתב נותר בלא מענה. בתביעה טוען יחזקאלי כי סירוב נטוויז'ן לשלם לו את העמלה הרבעונית מנוגד להסכם, מנוגד לתוכן המכתב שנשלח לעובדי המגזר ונעדר כל תימוכין בדין. התובע מבקש מבית הדין לחייב את הנתבעת לשלם לו את מלוא סכום העמלה הרבעונית בצירוף פיצויי הלנת שכר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully