וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ההפסדים נמשכים: ההפסד הרבעוני של גילתק גדל ב-9% בהשוואה לרבעון המקביל לכ-11.4 מיליון שקל

אלי דניאל

7.6.2001 / 20:49

הכנסות החברה צמחו ברבעון הראשון בכ-18% ל-47.2 מיליון שקל; במהלך השבוע האחרון התבצעו בחברה מספר שינויים פרסונליים ובהם הפסקת עבודתו של מבקר הפנים

חברת גילתק תקשורת , הנמצאת בשליטת מנחם קופ, ממשיכה להציג הפסדים גבוהים גם ברבעון הראשון של השנה. ההפסד הרבעוני של החברה גדל בכ-9%, בהשוואה לרבעון המקביל, והסתכם בכ-11.4 מיליון שקל, כך עולה מדו"חות החברה המתפרסמים כיום. בשנת 2000 כולה רשמה החברה הפסד של כ-25 מיליון שקל.

העלייה בהפסדי החברה נובעת, בין היתר, משחיקה משמעותית ברווחיות החברה, כשהרווח הגולמי ירד ב-16% לכ-3.4 מיליון שקל ושיעור הרווח הגולמי ירד משמעותית מ-10.1% ל-7.2%.

יצוין כי הפסדי החברה התעצמו ברבעון הראשון, וזאת למרות גידול של כ-18% בהכנסות הרבעוניות שהסתכמו בכ-47.2 מיליון שקל. כמו כן, לאחר שההון העצמי של החברה הסתכם לתום שנת 2000 בכ-783 אלף שקל, עברה החברה בתום הרבעון הראשון למצב של הון שלילי.

דו"חותיה של החברה מתפרסמים לאחר שבוע בו התבצעו מספר שינויים פרסונליים בחברה, שהמעניין שבהם נוגע לסיום תפקידו של מבקר הפנים של החברה, רו"ח גדעון בר לב, שסיים את עבודתו לאחר שהחברה לא עמדה בלוחות הזמנים של תוכנית הביקורת שלה לשנת 2000.

חברת גילתק עוסקת באמצעות קבוצת חברות בנות, במתן פתרונות תקשורת כוללים ובניהול והקמה של פרויקטי תשתית תקשורת במגזר הפרטי והביטחוני. הקבוצה מורכבת משש חברות הנדסיות הפרושות על פני 8 מדינות, ובהן מרוקו, הונגריה, טורקיה ומקסיקו. במהלך הרבעון הרביעי של שנת 2000 החלה החברה בביצוע תוכנית התייעלות אשר אמורה להסתיים במהלך המחצית הראשונה של שנת 2001.

מניית החברה נסחרת בבורסה התל אביבית לפי שווי של כ-18 מיליון שקל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully