וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הכנסות שיא לאינטרנט זהב ברבעון הראשון

נתן שבע

9.5.2005 / 9:54

ההכנסות עלו ב-33% ל-68 מיליון שקל. הרווח הנקי - 6.6 מ' ש'. עלייה של 70% בהכנסות בתחום השיחות הבינלאומיות


אינטרנט זהב, הפועלת בשוק האינטרנט המהיר והשיחות הבינלאומיות, מדווחת היום על הכנסות שיא ברבעון הראשון של 2005. החברה מדווחת הבוקר על עלייה של 33% לעומת הרבעון הקודם בהכנסות ל-68 מיליון שקל ועל צמיחה של 11% לעומת הרבעון הקודם. בשורה התחתונה עלה הרווח הנקי ל-6.6 מיליון שקל - 10% יותר מהרבעון המקביל וכ-3% יותר מהרבעון הקודם.

במהלך הרבעון הראשון, תחום שירותי הגישה לאינטרנט של הקבוצה המשיך לתרום את החלק המהותי ביותר להכנסות, כשהוא מהווה כ-56% מהכנסות הקבוצה. החברה שנכנסה לשוק השיחות הבינ"ל במהלך 2004 מציגה עלייה של 70% בהכנסות לעומת הרבעון זה. הוצאות השיווק וההנהלה ממשיכות לתפוח ואלה טיפסו ב-27% ל-26.7 מיליון שקל. מבחינה תפעולית מציגה החברה רווח תפעולי של 8.1 מיליון שקל, כ-6% יותר מהרבעון המקביל.

אלי הולצמן - מנכ"ל אינטרנט זהב, הביע את שביעות רצונו מהההתקדמות המשמעותית בכל תחומי הפעילות של החברה - התקדמות העולה בקנה אחד עם האסטרטגיה למיצוב אינטרנט זהב כשחקן המרכזי בעולם התקשורת הישראלי. "הכנסות השיא שלנו והרווח הנקי הגבוה משקפים את התנופה בשירותינו בתחום הפרסום האלקטרוני, התוכן והשיחות הבינלאומיות 015, כמו גם שירותי הערך מוסף והגידול בבסיס הלקוחות, המתרחב באמצעות הפעילויות שלנו", הוסיף הולצמן.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully