וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

לראשונה: AIG עברה לרווח; רשמה ברבעון הראשון רווח של 221 אלף שקל

שלומי גולובינסקי

10.6.2001 / 16:47

לעומת הפסד של 2.6 מיליון שקל ברבעון המקביל; עיקר הרווח נבע מרווחי עסקי הביטוח הכללי (בעיקר רכב ודירה), שהסתכמו בכ-2.6 מיליון שקל

חברת הביטוח הישיר AIG ביטוח זהב מציגה לראשונה רווחים. החברה סיימה את הרבעון הראשון של השנה עם רווח של כ-221 אלף שקל, לעומת הפסד של כ-2.6 מיליון שקל ברבעון הראשון אשתקד.

מהתוצאות העסקיות של AIG ברבעון הראשון עולה כי עיקר הרווח נבע מרווחי עסקי הביטוח הכללי (בעיקר רכב ודירה), שהסתכמו בכ-2.6 מיליון שקל, לעומת הפסד של כ-1.9 מיליון שקל ברבעון המקביל. הכנסות החברה מביטוח כללי הסתכמו בכ-53 מיליון שקל, לעומת כ-35 מיליון שקל ברבעון המקביל - גידול של כ-51%.

בתחום ביטוח החיים, במסגרתו מוכרת החברה פוליסות מסוג ריסק לבעלי משכנתאות, רשמה AIG הכנסות של 1.2 מיליון שקל, לעומת 238 אלף שקל בתקופה המקבילה - גידול של כ-400%. הפסדי AIG מפעילות זו הסתכמו ברבעון הראשון ב-1.2 מיליון שקל, בדומה להפסד ברבעון הראשון של 2000. בחברה אומרים כי ההפסדים ממגזר ביטוח החיים נובעים מההשקעה בהוצאות שיווק.

הכנסות AIG מדמי ביטוח ברבעון הראשון הסתכמו בכ-56.1 מיליון שקל, לעומת 37.3 מיליון שקל ברבעון הראשון של 2000 - גידול של כ-50%.

דיוויד רוטשטיין, סמנכ"ל הכספים של AIG, מסר כי הירידה במדד ברבעון הראשון תרמה לתוצאות העסקיות של החברה. עם זאת, אומר רוטשטיין כי אין ספק שקיימת מגמה של שיפור מתמיד בתוצאות העסקיות של החברה בתקופות הדיווח האחרונות.

AIG ביטוח זהב החלה לפעול בישראל במאי 1997 תחת בעלות משותפת של עורק ו-AIG העולמית. החברה מנוהלת על ידי AIG ופעילה כיום במספר ענפי ביטוח, בהם רכב ודירה, ביטוח חיים לבעלי משכנתאות, בריאות ותאונות אישיות.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully