וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

דלויט-טוש-בריטמן-אלמגור השיק מערך שירותים לניהול סיכונים

ליאור כגן

11.6.2001 / 22:29

המוצר הושק בשיתוף עם המשרדים של עו"ד אורי סלונים ועו"ד ר.לויתן ושות'; חברות ישראליות יוציאו השנה כ-50 מיליון דולר על ניהול סיכונים

משרד רואי החשבון דלויט-טוש-בריטמן-אלמגור, השיק היום מערך שירותים ומוצרים לניהול סיכונים - ERS - Enterprise Risk Services. קבוצת ה-ERS, במסגרתה יטופלו לקוחות הפירמה בתחום ניהול הסיכונים, תהווה חלק מקבוצת ה-ERS של דלויט טוש העולמית, הנחשבת לפירמה המובילה בעולם בתחום זה.

המוצר הושק בשיתוף עם המשרדים של עו"ד אורי סלונים, המתמחה בצמצום החשיפה הפלילית של תאגידים, ועו"ד ר.לויתן ושות', המתמחה בחשיפות חוזיות, תביעות וביטוח.

קבוצת ה-ERS תתמקד בחמישה קווי שירות עיקריים, שייתנו מענה למניעת הונאות ולסיכונים עסקיים רגילים: מדיניות הבקרה, אמינות התהליכים והמערכות, אבטחת מידע, ביקורת פנים והבטחת איכות בפרויקטים.

לדברי יגאל בריטמן, יו"ר ומנהל עסקים ראשי של דלויט-טוש-בריטמן-אלמגור, זוהי הפעם הראשונה שבה פירמת ראיית חשבון וייעוץ, מציעה בישראל חבילה ייחודית של שירותים ומוצרים, המציעה טיפול בו זמנית בסיכונים שונים - אסטרטגיים, עסקיים, וסיכוני מידע תחת קורת גג אחת. "מטרת השירות היא לתת ללקוחות את המדחום לזיהוי כל הסיכונים האסטרטגיים והתפעוליים, ובמקביל להציע להם את המטף לכיבוי, כלומר את הפתרון המתקדם ביותר", הוסיף ברייטמן.

היקף ההוצאות של ארגונים בתחום ניהול הסיכונים בכל העולם מוערך בשנת 2001 בכ-10 מיליארד דולר, והיקף ההוצאות של חברות ישראליות בתחום זה יסתכם בכ-50 מיליון דולר השנה. לדברי יהלי שפי, שותף מנהל ב דלויט-טוש-בריטמן-אלמגור, השירותים מיועדים לארגונים מכל מגזר עסקי או ציבורי, גדולים או קטנים, והם מיועדים הן ללקוחות קיימים של הפירמה, והן ללקוחות המעונינים רק בשירותי ניהול סיכונים.

מחיר חבילת שירותים בסיסית לחברה בינונית, בעלת מחזור של 40-200 מיליון דולר, יעמוד על 30-80 אלף דולר, והשירותים ינתנו על ידי רואי חשבון, יועצים אסטרטגיים, יועצי E-Business, יועצי טכנולוגיות מידע, יועצי אבטחת מידע, ומהנדסי תעשייה וניהול.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully