וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

וולקן מצברים משלימה רכישת השליטה באדוונטק - שילמה 3.9 מ' ש' תמורת כ-10% מהון המניות

TheMarker.com כתב

11.6.2001 / 21:34

וולקן תחזיק ב-68.4% מהון המניות של אדוונטק לאחר הרכישה

חברת וולקן מצברים הודיעה היום לבורסה על השלמת עסקת רכישת 2.4 מיליון מניות מחברת אדוונטק תמורת סכום כולל של כ-3.9 מיליון שקל, המקנים לה החזקה של 68.4% באדוונטק. לאדוונטק מזומנים בסך של 8.5 מיליון שקל והון עצמי של 15.3 מיליון שקל המהווה כ-55% מסך המאזן של החברה.

לאדוונטק מספר החזקות מעניינות, בהן כ-10% בחברת webtrac אשר עוסקת באפליקציות מבוססות מיקום לשוק הסלולרי ובה השקיעה אדוונטק סכום של 415 אלף דולר. החזקה נוספת של אדוונטק היא בכ-2% בחברת אדוונס ויז'ן, אשר הנפיקה בחודש פברואר 2000 את מניותיה בבורסת הנויר מרקט ואשר עוסקת בפיתוח ייצור ושיווק של מערכות בקרת איכות אופטית לתחום הדפוס. שווי השוק של החזקותיה של אדוונטק בחברה זו עומד על כ-600 אלף דולר.

לאדוונטק, הנסחרת על פי שווי של 6 מיליון דולר, מבנה המיועד לתעשיות טכנולוגיות בפארק התעשייה החדש של קיסריה ששוויו הוערך על ידי שמאי החברה בכ-3.6 מיליון דולר.

וולקן מצברים, בעצם רכישת השליטה באדוונטק, מגוונת את תחום פעילותה המסורתי - ייצור ושיווק מצברים לרכבים בשוק המקומי. החברה סיימה את הרבעון הראשון עם הפסד של 1.7 מיליון שקל ומחזור מכירות של 10.2 מיליון שקל. ההפסד התפעולי של וולקן מצברים ברבעון הסתכם ב-2.2 מיליון שקל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully