וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מורשי החתימה בבינלאומי: לא נשתף פעולה עם הסמנכ"ל המיועד

הארץ

12.6.2001 / 8:13

מאת חיים ביאור

ועד המנהלים ומורשי החתימה בבנק הבינלאומי הראשון , בראשות יצחק לגריסי, הודיע להנהלת הבנק כי לא ישתף פעולה עם הסמנכ"ל המיועד למשאבי אנוש, משה בר. בר, המשמש כיום כמנהל מחוז אפק בבנק, אמור להחליף ב-1 באוגוסט את אבי פורת שיסיים את התפקיד.

ועד המנהלים ומורשי החתימה מתנגד למינויו של בר, מכיוון שהוא אינו חבר בוועד. לטענת היו"ר לגריסי, מקרב 650 חברי ועד המנהלים ומורשי החתימה יש מועמדים במספר מספיק לתפקיד סמנכ"ל למשאבי אנוש. ההנהלה הבהירה לוועד שמינוי סמנכ"ל הוא בתחום סמכותה ואין לוועד זכות למנוע את החלטתה בנדון.

אתמול חידש ועד המנהלים ומורשי החתימה את הצעדים הארגוניים וקיים אסיפות מחאה בשעות העבודה בסניפים בדרום תל אביב. היום יקיים הוועד אסיפות מחאה בשלושה סניפים בצפון תל אביב. אסיפות המחאה מתקיימות בשל מחלוקת בין הוועד לבין ההנהלה בנוגע לגובה הבונוס שישולם למנהלים ומורשי החתימה בגין רווחי הבנק ב-2000.

מזכיר חטיבת עובדי הבנקים בהסתדרות, ציון שמע, החל אתמול בנסיונות גישור בין עמדות הוועד לבין ההנהלה, במאמץ לסיים את סכסוך העבודה. בפגישתו עם הנהלת הבנק דנו הצדדים בדרישת המנהלים ומורשי החתימה לפיה הבונוס שישולם להם יהיה בגובה שתי משכורות חודשיות, לעומת הצעת ההנהלה לתשלום בונוס בגובה משכורת אחת.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully