וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אפי בר גידה, מנהל חטיבת המערכות העסקיות של אי.סי.איי, פוטר מתפקידו על רקע חילוקי דעות

גתית פנקס

12.6.2001 / 11:57

חילוקי הדעות - בקשר לעתידה של החטיבה, שככל הנראה נמצא לה רוכש; באי.סי.איי מסרבים להגיב; נראה כי לא מדובר בחוסר הסכמה עם דורון ענבר, מנכ"ל החברה

אפי בר גידה, מנכ"ל חטיבת המערכות העסקיות של חברת אי.סי.איי פוטר מתפקידו, על רקע חילוקי דעות עם הנהלת אי.סי.איי בנוגע לעתידה של החטיבה, שככל הנראה נמצא לה רוכש. הנהלת החברה הודיעה לבר גידה על פיטוריו, ועל כך שהיא מתכוונת להביא מנהל חדש לחטיבה.

בר גידה סירב להתייחס לפיטוריו, ואף מהנהלת אי.סי.איי בחרו שלא להגיב. החטיבה מתמחה בעיקר במכירת מרכזיות טלפוניה פרטיות לגופים עסקיים, והיא אינה שייכת לפעילות הליבה של חברת אי.סי.איי.

בסוף השנה שעברה נכשל המו"מ למכירת החטיבה לחברת אלקו החזקות תמורת 75 מיליון דולר, ומאז החברה מחפשת קונה, שככל הנראה גם נמצא בתקופה האחרונה. פיטוריו של בר גידה קשורים לחילוקי דעות בנוגע לעתידה של החטיבה, אך נראה כי אינם תוצאה ישירה של אי הסכמות כלשהן דווקא עם דורון ענבר, מנכ"ל החברה.

את המו"מ עם אלקו בזמנו טירפדה אי.סי.איי על רקע חוסר שביעות רצון מהמחיר שהוצע לה עבור החטיבה. מכל מקום, כוונתה של אי.סי.איי למכור את חטיבת המערכות העסקיות אינה חדשה, והיא נובעת מתוך רצון להתמקד במנועי צמיחה עיקריים. אי.סי.איי כבר הודיעה בעבר כי היא תמשיך לנהל מו"מ עם גופים נוספים למכירת החטיבה, וכי היא אינה מתכוונת להתפשר על מחירה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully