וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

רפק גוזרת קופון מהשותפות עם ARROW: קיבלה בחודש שעבר 17.1 מיליון שקל

שלומי גולובינסקי

12.6.2001 / 20:07

מרבית הסכום כבר הוכר כרווח הון בשנה שעברה; ההערכה: בשנה הבאה תקבל רפק עוד 4-6 מיליון דולר מ-ARROW

קבוצת רפק , שבשליטת אינטרגאמא של אורן תנחום, ממשיכה לגזור קופונים נאים מהחברה המשותפת ארו-רפק, שהוקמה עם ענק הרכיבים האמריקאי ARROW. רפק קיבלה בחודש שעבר 17.1 מיליון שקל מ-ARROW בגין הקמת חברת הרכיבים המשותפת.

מדובר בתשלום השני מתוך שלוש שאמורה ARROW להעביר לרפק. התשלום הראשון הועבר בחודש מאי 2000 והוא היה בהיקף של 8.9 מיליון שקל. עם זאת, רפק כבר הכירה במרבית רווח ההון שנוצר כתוצאה מהתשלומים שקיבלה בשנה שעברה. רפק אמורה לקבל את התשלום השלישי מ-ARROW בשנה הבאה, וברפק מעריכים כי הוא יהיה בהיקף של 4-6 מיליון דולר, לפני מס.

התשלום של ARROW לרפק מבוסס על הרווח הנקי שמשיגה החברה המשותפת ארו-רפק. ארו-רפק, שאמורה להיפגע ברבעון השני של השנה מההאטה במגזר ההיי-טק, סיימה את הרבעון הראשון של השנה עם הכנסות של 51.8 מיליון שקל, ורווח נקי של 4 מיליון שקל.

שיתוף הפעולה בין רפק לארו מגדיל את כוח הקנייה והמיקוח של החברה, ומאפשר לה להגדיל באופן מהותי את פעילותה בשוק הישראלי. פעילות ארו-רפק מתבצעת הן באמצעות שיווק כמפיצה ממלאי נרכש, והן כסוכנת שיווק תמורת עמלות. פעילות אחרת של ארו-רפק היא באמצעות TURN KEY על בסיס מוצרים של הספקים המיוצגים, והשלמת המערכות כולל פעילות אינטגרציה, תוכנה ותחזוקה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully