וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סיבוב שני של סהר שלטים בביהמ"ש מול עיריית ת"א

נורית שר

13.6.2001 / 17:37

טוענת כי פיצול הזיכיון לשלטי הפרסום המוארים שלה לשני גופים - אינו תקין

יעקב מזרחי, בעלי חברת השלטים סהר, הגיש היום בפעם השנייה כתב תביעה נגד עיריית תל אביב. בתביעה הנוכחית טוען מזרחי כי עיריית תל אביב פיצלה את המכרז לשלטי הפרסום המוארים שלה, בין סהר שלטים לבין שבדרון.

לפני מספר חודשים פנה מזרחי לביהמ"ש בבקשה למתן צו ביניים האוסר על עיריית ת"א להמשיך בהליכי המכרז למתן זכויות פרסום ב-37 מתקנים עירוניים מוארים ואחזקתם. זאת לטענתו מפני שהעירייה פתחה את הזיכיון למכרז עוד בתקופה שסהר היתה זכאית לו. סהר מחזיקה בזיכיון במשך 8 השנים האחרונות. השופט יהודה זפט קבע אז כי עיריית תל אביב יכולה להמשיך לקיים את המכרז. במכרז השתתפו גופים רבים, ועל פי התנאים שהוגדרו בו אמורה היתה סהר שלטים, על פי כתב התביעה, לקבל את הזיכיון על כל השלטים בהיקף של כמיליון שקל לשנה.

מזרחי מסר היום ל-TheMarker.com כי הוא מעריך שבשל התביעה האחרונה שהגיש נגד העיריה, יש עדיין גורמים שנוטרים לו טינה וכי מסיבה זו החליטו לפצל את הזיכיון ולתת לסהר 52% מהשלטים, ואת השאר לסטודיו שבדרון שהגיע למקום השני במכרז (עם פער של 1%). לדבריו, השלטים במכרז אינם בעלי משקל שווה וכי החלוקה בינהם בעייתית.

"אני מעריך כי גם הגופים האחרים שהתמודד במכרז יתקוממו כעת", אומר מזרחי. "מדוע בחרה העיריה לפצל את הזיכיון רק לשניים ולא לשולשה או ארבעה גורמים?" מזרחי אינו מתכוון לצאת מן המכרז. "נלך לעליון אם יהיה צורך", הוסיף.

עד פרסום הידיעה לא נמסרה תגובת עיריית תל אביב.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully