וואלה
וואלה
וואלה
וואלה

וואלה האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מקורות והמשרד לאיכות הסביבה משתפים פעולה בהגנה על מקורות המים מזיהומים

שרון קדמי

15.6.2005 / 15:24

יו"ר מקורות, בוקי אורן, ציין כי שיתוף פעולה עם המשרד לאיכות הסביבה יביא לניצול ההזדמנויות בשוק העולמי של טכנולוגיות איכות סביבה בכלל ומים בפרט



חברת מקורות והמשרד לאיכות הסביבה יגבירו את שיתוף הפעולה ביניהם בהגנה על מקורות המים מפני זיהומים. כך סוכם אתמול במהלך סיור של השר לאיכות הסביבה, שלום שמחון, ושל חברי הנהלת משרדו, במתקני חברת "מקורות" בצפון הארץ. יו"ר "מקורות", בוקי אורן, והמנכ"ל, רונן וולפמן, הציגו בפני שמחון את פעילות מקורות בתחום איכות הסביבה ובמניעת מפגעים מהותיים בסביבת המוביל הארצי ובכלל.



וולפמן ציין כי מקורות נערכת לביצוע סקרים סביבתיים לכל מקורות מי השתייה שלה במטרה לאתר מוקדי זיהום פוטנציאליים העלולים לזהם את המים. וולפמן ביקש משמחון לפעול להסרת מפגעים העלולים לזהם מקורות מים וכן לשתף את מקורות בפיתוח תשתיות לטיפול בנושאים סביבתיים.



לדבריו, אנשי מקורות נמצאים בשטח ויכולים לשמש "עיניים" למשרד לאיכות הסביבה. יו"ר מקורות, בוקי אורן, ציין במהלך הסיור כי שיתוף פעולה עם המשרד לאיכות הסביבה יביא לניצול ההזדמנויות בשוק העולמי של טכנולוגיות איכות סביבה בכלל ומים בפרט.



שמחון ציין בסיור, כי הוא הנחה את הדרג המקצועי במשרדו להעמיק את שיתוף הפעולה עם מקורות בעיקר בתחום האכיפה, והוסיף כי שיתוף הפעולה עם מקורות מבורך ויכול להניב תוצאות בשיפור טכנולוגיות איכות סביבה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    0
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully