וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

דודי עזרא לא מתייאש: הגיש הצעת רכש לעוף טנא במחיר נמוך ממחיר השוק

TheMarker.com כתב

13.6.2001 / 17:35

בעלי המניות של מאגרי בניה אישרו לבעל השליטה, שמעון קדם, בונוס של 300 אלף שקל, לאחר משכורת שנתית של 4.5 מיליון שקל

דודי עזרא, בעל השליטה בקבוצת מאיר עזרא לא מתייאש. לאחר כישלון הצעת הרכש הראשונה למניות עוף טנא לפני חודשיים. גם הפעם נותר מחיר הצעת הרכש על 4.8 שקלים למניה, הנמוך ממחירן של המניות כעת בשוק-5 שקל.

עזרא, המחזיק באמצעות חברת מאיר עזרא, ביחד עם חברת עוף עוז ב-88.4% ממניות עוף טנא זקוק כעת להיענות של56% מבעלי המניות של עוף טנא מהציבור, בכדי להשלים סוף סוף את מחיקת המניות מהמסחר. עלות הצעת הרכש מסתכמת ב-2.5 מיליון שקל.

עוף טנא, שמנויתיה נסחרות לפי שווי שוק של 5.5 מיליון שקל, מפעילה משחטה תעשייתית. עוף טנא סיימה את הרבעון הראשון של השנה עם הכנסות 92.7 מיליון שקל, המהווים גידול של 50% ביחד לרבעון המקביל, ורווח נקי של 2.6 מיליון שקל. ההון העצמי של עוף טנא מסתכם בסוף הרבעון הראשון ב-33 מיליון שקל, והוא גבוה בכ-150% משווי החברה, לפיהו מנסה דודי עזרא למחוק את מניות עוף טנא מהמסחר.

בעלי המניות של חברת הנדל"ן מאגרי בניה , שבשליטת מ.ת.מ של שמעון קדם, אישרו ליו"ר החברה בונוס של 300 אלף שקל. בנוסף אושר בונוס של 21 אלף שקל לכל אחד משלושת ילדיו של קדם המשמשים כדירקטורים בחברה. קדם אגב, משך בשנה החולפת שכר בעלות כוללת של 4.5 מיליון שקל משתי החברות הבורסאיות שבשליתו, מ.ת.מ ומאגרי בניה.

השלד הבורסאי שי-בר מנהל מו"מ לרכישת שליש ממניות חברת נדל"ן הפועלת בתחום התשתית. בשי-בר אומרים כי מדובר במו"מ מתקדם, וכי התמורה לרכישה תיעשה באמצעות הקצאת מניות ואופציות. מניות שי-בר נסחרות לפי שווי חברה של 1.2 מיליון דולר. בעלי המניות העקרים בשי-בר הם יוסי עטיה ולינדה מרקוס.

סמדר נמרודי-רינות מונתה לדירקטורית בחברת שילוט החוצות רפיד ויז'ן, שבשליטת הכשרת הישוב. נמרודי רינות מכהנת כסמנכ"לית לפרויקטים מיוחדים בהכשרת הישוב.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully