וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

דנבאר ממשיכה להתרחב בצ'כיה: תקים קניון נוסף בעלות כוללת של 10 מיליון דולר

גולן פרידנפלד

14.6.2001 / 9:49

הקניון יוקם בעיר אולומוטץ שבצ'כיה ויצטרף ל-3 קניונים בהקמה בערים ברנו אוסטרובה ואוסטילדלבמה

חברת דנבאר , שבשליטתו של יעקב אנג'ל, הודיעה היום כי היא רוכשת, ביחד עם הבנק האוסטרי פולקסבנק, קרקע בצ'כיה במטרה להקים עליה קניון בעיר אולומוטץ, ומצטרפת ל-3 עסקות נוספות להקמת קניונים שכבר ביצעה החברה בעבר. העלות הכוללת של הפרויקט מוערכת בכ-10 מיליון דולר.

חלקה של דנבאר בפרויקט עומד על 64% וחלקו של הבנק האוסטרי ושותפים נוספים עומד על 36%.

שטח הקרקע עליו יוקם הקניון הינו כ-7 דונם ושטחו של הקניון שיוקם עליו צפוי לעמוד על 14 אלף מ"ר ברוטו כולל שטחי שירות בסך של 3500 מ"ר. אולומוטוץ הנה בירתו ההיסטורית של חבל מורביה בצ'כיה, ואוכלוסייתה מונה כ-120 אלף תושבים ו80 אלף תושבים נוספים מהערים הסמוכות פוקדות אותה, כך שבסיכום כללי קהל היעד של הקניון החדש עומד על 200 אלף אנשים.

החברה רכשה במהלך השנה האחרונה 3 שטחים בצ'כיה, בשווי של 3.4 מיליון דולר במטרה להקים עליהם קניונים בערים ברנו באוסטרבה ואוסטילדלבמה. עלות הפרויקטים הכוללת מסתכמת ב-32 מיליון דולר.

זהר לוי, סמנכ"ל הכספים של החברה, מסר כי החברה מתכננת הקמת קניונים נוספים גם בבולגריה פולין ויוון, וכי הפרויקטים כולם ממומנים מההון העצמי של החברה ומהליווי הבנקאי שהיא מקבלת מהבנק האוסטרי.

דנבאר, הנסחרת על פי שווי של 18.5 מיליון דולר, רשמה במהלך הרבעון הראשון הפסד של 780 אלף שקל לעומת רווח של 4.4 מיליון שקל ברבעון המקביל. הכנסות החברה, לעומת זאת, גדלו 31% והסתכמו ברבעון הראשון ב-11.3 מיליון שקל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully