וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

BigBand ו-Concurrent Computers ישתפו פעולה לאספקת שירותי וידיאו על פי דרישה וטלוויזיה אינטראקטיווית

צורי דאר

14.6.2001 / 11:39

הפתרון המשותף מיושם בימים אלה על ידי חברת Cox Communications

BigBand Networks ו-Concurrent Computers הכריזו על הסכם לשת"פ טכנולוגי ושיווקי, במסגרתו ישולבו הטכנולוגיות שלהן. שילוב הטכנולוגיות יאפשר למפעילי רשתות כבלים להציע למנוייהם שירותי וידיאו על פי דרישה (VOD) וטלוויזיה אינטראקטיווית.

ביגבנד נטוורקס שילבה בנתב שירותי המולטימדיה BMR שפיתחה, מודולים לחלוקת פס רחב לווידיאו על פי דרישה ול-IP Gateway. במסגרת ההסכם ישולבו מודולים אלה עם מערכת ה-MediaHawk לווידיאו עפ"י דרישה בפס רחב של Concurrent. הפתרון מיושם בימים אלה על ידי חברת Cox Communications.

שילוב שתי טכנולוגיות אלו יאפשר למפעילי רשתות כבלים לנהל באופן יעיל יותר את רוחב הפס. החברות מסרו כי ישתפו פעולה גם בתחום השיווק והמכירות, כמו גם בפיתוח מוצרים עתידיים.

חברת Concurrent Computers היא ספקית של מערכות מחשוב, תוכנה ושירותים מתוחכמים. חטיבת XSTREME של החברה נחשבת לספקית מובילה בשוק שרתי וידיאו דיגיטלי. לחברה משרדי מכירות ותמיכה בצפון אמריקה, אירופה, אסיה ואוסטרליה.

ביגבנד עוסקת בפיתוח פתרונות תקשורת, המשפרים את יכולתם של מפעילי רשתות בפס רחב לספק שירותי מולטימדיה מתקדמים. מוצר הדגל שלה הוא נתב מולטימדיה בפס רחב המכונה BMR, שהוא הנתב הראשון מסוגו המסוגל לטפל בו זמנית בשידורי וידיאו, אודיו ונתונים.

המערכות של ביגבנד נמצאות בבדיקות בטא אצל מספר ספקיות כבלים ברחבי העולם, בהן Cox Communications האמריקאית ורוג'רס כייבל הקנדית.

החברה נוסדה ב-1999 ומעסיקה כיום כ-130 עובדים. מטה החברה נמצא בפרימונט, קליפורניה. מרכז המחקר והפיתוח שלה נמצא בתל אביב, ולאחרונה פתחה גם משרד באנגליה. סבב גיוס ההון האחרון שלה, שנחתם באוגוסט 2000, היה בהיקף של 30 מיליון דולר לפי שווי של 97 מיליון דולר, ולקחו בו חלק קרנות ההון סיכון RedPoint, שלה היתה זו השקעתה הראשונה בישראל, אוורגרין, סידר, House Venture Pilot, ו-Broadband Ventures Group.

בגיוס ה-seed שערכה החברה בספטמבר 1999, הושקעו בחברה 2.25 מיליון דולר מקרן ההון סיכון Cedar וממשקיעים פרטיים, בהם פול קוגן, בארי קפלן ואדוארדו שובל. החברה מתכוונת לצאת לסבב גיוס הון פרטי נוסף במהלך הרבעון השני של 2001, ככל הנראה בעיקר ממשקיעים אסטרטגיים.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully