וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ארגון המכירה הישירה בישראל יהווה חטיבה באיגוד לשכות המסחר

שירות TheMarker.com

17.6.2001 / 10:51

החברות בארגון הציגו קוד אתי כנהוג בעולם; החברות בארגון: קירבי, טאפרוור, הרבלייף, איבון, סאנריידר ומילגל

ארגון המכירה הישירה בישראל, DIRECT SALES ASSOSIATION - DSA, המאגד בתוכו את החברות העוסקות במכירה ישירה של מוצרי צריכה מתחומים שונים, יהווה מעתה חטיבה באיגוד לשכות המסחר. על כך הודיעו במסיבת עתונאים שנערכה היום, יו"ר ארגון המכירה הישירה בישראל ומנכ"ל הרבלייף, יונה פיכמן, ומנהלת אגף השיווק באיגוד לשכות המסחר, גלית קדמי-ביבר.

הארגון החל את פעילותו לפני כחמש שנים. כיום החברות בארגון הן: קירבי, טאפרוור, הרבלייף, איבון ומילגל. חברת Sunrider הצטרפה בימים אלה לתקופת מועמדות ומגעים מתנהלים עם חברות נוספות כגון NSP, Forever Living, Neways ו-Nikken.

פיכמן מסר כי בישראל עוסקים בענף כ-15 אלף אנשי מכירה ישירה, המנהלים מחזור מכירות שנתי של כ-50 מיליון דולר. בעולם כולו עוסקים בתחום כ-30 מיליון איש, המבצעים עסקות בסך כולל של כ-90 מיליארד דולר בשנה.

גלית קדמי-ביבר, מנהלת אגף השיווק של איגוד לשכות המסחר, מסרה כי "ההחלטה על צירוף ארגון המכירה הישירה הישראלי, תואמת את התפיסה של איגוד לשכות המסחר באשר לחשיבותו של ענף המכירה הישירה כערוץ חיוני להמרצת הפעילות העסקית בישראל, בעיקר בימים אלה על רקע מצבו הקשה של המשק".

פיכמן הסביר כי "התרומה למשק באה לידי ביטוי בסיוע להקטנת שיעור האבטלה ומתן הזדמנות עסקית למעוניינים בקריירה חדשה, נשים לאחר לידה המעוניינות בהכנסה נוספת, אנשים שאיבדו את מקום עבודתם, צעירים בתחילת דרכם ולכל אדם המעוניין לעסוק באופן עצמאי במכירות ללא השקעה ולקיחת סיכונים כלכליים".

במסיבת העיתונאים היום הוצג גם הקוד האתי של הארגון, שמשקף את הקוד האתי של הארגון העולמי, שמטרותיו העיקריות הן להבטיח מסחר הוגן, שירות איכותי לצרכן, שיפור תדמית המכירה הישירה בעיני גופים ציבוריים ומוסדיים וקידום תחרות הוגנת.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully