וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חברת יחסי הציבור של שידורי עדן תובעת את ישראל רינגל בגין חוב של 354 אלף שקל

רוני קורן-דינר

17.6.2001 / 13:00

יועץ התקשורת שלמה פרץ טוען כי צ'ק שנתן לו רינגל על סך כ-40 אלף שקל לא כובד על ידי הבנק; מבקש מתן צו עיקול במעמד צד אחד

חברת יחסי הציבור "שלמה פרץ - תקשורת ועיתונות בע"מ" תובעת כ-354 אלף שקל מישראל רינגל, מבעלי רול תקשורת ובעל מניות בשיעור של 5% בקבוצת עדן שזכתה במכרז הערוץ השלישי.

פרץ טוען כי רינגל הפר את החוזה עמו ולא כיסה חוב בסכום הנ"ל, ומבקש מביהמ"ש מתן צו עיקול במעמד צו אחד. התביעה הוגשה לבית משפט השלום בת"א לפני 10 ימים.

מכתב התביעה עולה כי רינגל, ממייסדי שידורי עדן, התקשר עם פרץ בהסכם למתן שירותי לובינג, ייעוץ תקשורת ויחסי ציבור. פרץ טוען כי תמורת עבודתו סוכם ביניהם כי מדי חודש יקבל שכר של 4,000 דולר, ועוד בונוס בסך 65 אלף דולר במקרה שהקבוצה תזכה במכרז. חלק מהתשלומים החודשיים כוסו, אך לאחר הזכייה, לדבריו, לא קיבל דבר מלבד הבטחות חוזרות ונשנות לכיסוי החוב.

פרץ, המיוצג ע"י משרד עוה"ד רועי רוזן ואיתי בסיס, טוען עוד כי שק שנמסר מרינגל בסך 38,376 שקל עבור עבודתו השוטפת, הוחזר לו על ידי הבנק בטענה שאין לו כיסוי. בכתב התביעה נכתב עוד כי "לתובע ידוע כי המשיב נקלע לקשיים כלכליים, והוא אינו עומד בתשלומים לנותני שירותים שונים" וכי רינגל "מנסה להבריח את נכסיו לחברות שונות שבשליטתו... וזאת על מנת שלא לשלם את חובו למבקשת".

עו"ד עמית קריספין, מבאי כוחה של חברת שידורי עדן, אמר בתגובה כי במשרדי החברה לא התקבלו כתב התביעה או כל דרישות לתשלום מצד פרץ, מה גם שההתקשרות - אם היתה - היתה עם רינגל בלבד ולא עם שידורי עדן. לא ניתן היה להשיג את תגובתו של ישראל רינגל עד מועד פרסום הידיעה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully