וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

איתוראן: החברה הנכדה, תדיראן טלמטיקס, חתמה על חוזה לאספקת מערכות A.M.R בהיקף של 12 מ' ש'

אלי דניאל

17.6.2001 / 14:37

תדיראן טלמטיקס, המוחזקת ע"י איתוראן בשיעור של 85%, חתמה במהלך הרבעון הראשון על חוזים בהיקף של כ-9.5 מ' ד'

תדיראן טלמטיקס ממשיכה להוכיח את עצמה כחברה האטרקטיווית ביותר בקבוצת איתוראן , וזאת לאחר שאיתוראן סגרה בחודש שעבר את פעילות הקבוצה בארה"ב. החברה הנכדה של איתוראן (מוחזקת על ידה בשיעור של 85%) חתמה היום עם חברת ארד טכנולוגיות על הסכם ייצור בלעדי, לפיו תספק תדיראן טלמטיקס לארד טכנולוגיות 100 אלף מערכות קריאה אוטומטית למדי מים (A.M.R) תמורת כ-12 מיליון שקל.

אספקת המערכות תתבצע במהלך השנתיים הקרובות. כמו כן, הצדדים הסכימו כי ארד טכנולוגיות תהיה זכאית להזמין מתדיראן טלמטיקס מערכות נוספות. מערכת ה-A.M.R - Automatic Meter Reading היא מודם אלחוטי, רחב סרט, המותקן בתוך מוני המים ומאפשר העברת נתוני מדידה למרכז בקרה, וזאת לצרכי חיוב אוטומטי, מניעת דליפות ודיווח בזמן אמת.

מלבד ייצור מערכת ה-A.M.R, עוסקת תדיראן טלמטיקס, שנרכשה ע"י איתוראן בחודש נובמבר 1999, בפיתוח ובייצור של מערכות תקשורת אלחוטיות מתקדמות לאיתור כלי רכב, אנשים וציוד ליישומים מסחריים ולאבטחה.

יצוין כי במהלך החודשים האחרונים חתמה תדיראן טלמטיקס על שני חוזים נאים, האחד עם חברה אמריקאית שהזמינה מתדיראן טלמטיקס מערכות לניהול ציי רכב בהיקף כספי של 4.5 מיליון דולר, והשני עם דרך ארץ הייווייז, סוללת כביש חוצה ישראל, שהזמינה מתדיראן טלמטיקס כ-150 אלף מערכות משיבים אלחוטיים המיועדים לפרויקט (בעזרת משיבים אלה יתבצע תשלום האגרה על כביש האגרה) בהיקף כספי של כ-5 מיליון דולר.

איתוראן סיימה את הרבעון הראשון של שנת 2001 עם מחזור הכנסות של כ-48.1 מיליון שקל, גידול של כ-5.6% לעומת ההכנסות ברבעון המקביל. בשורה התחתונה, הפסידה איתוראן ברבעון הראשון כ-32.7 מיליון שקל, וזאת לאחר שביצעה מחיקה של כ-20 מיליון שקל בגין סגירת הפעילות בארה"ב.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully