וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ליוור ממזגת מותגים: תאחד את מוצרי סיף ופנטסטיק כדי לחזק את אחיזתה בשוק מוצרי הניקיון

נורית שר

19.6.2001 / 15:55

וינברג קרסו שמיר ילווה את מהלך מיזוג המותגים בקמפיין רחב הכולל טלוויזיה, שילוט חוצות, עיתונות וקידום מכירות

ליוור ישראל הודיעה היום כי בכוונתה למזג את מותגי הניקיון פנטסטיק וסיף שברשותה תחת מותג "סיף". כשלב ראשון במהלך, משיקה החברה סדרת מוצרים תחת השם "סיף פנטסטיק" שתהווה מעין סדרת ביניים, עד למעבר המוחלט למותג סיף.

היות והמותג פנטסטיק הוא המותג החזק של החברה בארץ, היא מבקשת להישען על הצלחה זו ובאופן הדרגתי להכניס את מותג סיף לארץ. התהליך כולו יחולק למספר שלבים לאורך מספר שנים.

סמנכ"ל שיווק ליוור ישראל, ערן תור, הסביר כי ליוור ישראל החליטה על המהלך בתיאום עם מדיניות חברת האם יוניליבר. תור ציין כי סיף הוא אחד המותגים המובילים של יוניליבר בעולם אך בארץ לא הושק בהצלחה, וכי השקתו מחדש נועדה לתת לחברה הזדמנות ליצור בידול וייחוד שלו. "המהלך יוביל בסופו של דבר למותג חזק יותר המצוי בצמיחה, ובעל עוצמה שתגדיל את שביעות רצון הצרכנים", אמר תור.

עוד אומר תור כי "אומנם פנטסטיק הוא מותג מוביל ומנצח, אבל המהלך לא יפגע בו לאורך זמן ולא באופן מיידי. ההדרגתיות תיצור הרגלי צריכה חדשים אצל הצרכנים שבסופו של דבר יזהו את המותג באופן טבעי".

מוצרי הסדרה החדשה יימכרו במחירי ביניים הגבוהים מעט מהמחירים הנמוכים של סדרת פנטסטיק, אך נמוכים ממחירי סדרת הפרימיום סיף. מוצרי סדרת סיף ששווקו עד היום הורדו בשלב זה מהמדפים.

תהליך הטמעת פנטסטיק בסיף ילווה במסע פרסום באמצעות משרד הפרסום וינברג קרסו שמיר, הכולל טלוויזיה, עיתונות ושלטי חוצות. מסע הפרסום נועד להבהיר לצרכן את המהלך ותועלתו. כמו כן ינוהל קמפיין קידום מכירות רחב בנקודות המכירה על מנת לאפשר התנסות במוצרים החדשים.

תור ציין כי שוק מוצרי הניקיון בארץ מוערך בכ-100 מיליון דולר לשנה ומתאפיין בשנים האחרונות בתחרות גדולה שהביאה לגידול במגוון המוצרים המוצעים בשוק, כאשר ההתמחות בתחום גוברת וחומרי הניקוי מותאמים לקטגוריות ניקוי ספציפיות. תחרות זו מחייבת את ליוור להערך בהתאם ומיזוג המותגים הוא חלק מהערכותה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully