וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בנק אגוד: מניות ענפי המזון, הכימיה, מוצרי הבנייה ומוצרי הגומי והפלסטיק מומלצות להשקעה

אילן מוסנאים

24.6.2001 / 9:29

כלכלני אגוד מציינים כי קו המגמה של השוק נותר קו יורד; בתקופה הקרובה יבחן המעו"ף את רמת ה-400 נק'; הדולר ייסחר השבוע בטווח מחירים של 4.15-4.19 שקלים

כלכלני בנק אגוד מציינים כי בשבוע האחרון נטה מדד המעו"ף לנוע בהתאם לרוחות המנשבות מכיוון וול סטריט, כאשר השפעת האירועים הבטחוניים על השוק פחתה ונראה כי מחירי המניות בשוק כבר "מגלמים" בתוכם את המצב הבטחוני.

באגוד מציינים כי רמת המחירים בשוק הופכת להיות אטרקטיווית, אך מדגישים כי קו המגמה של השוק נותר קו מגמה יורד, ועל כן על המשקיעים להיות בררנים בבחירת המניות, וכן נדרש משנה זהירות בשאלת עיתוי ההשקעה.

בבנק אגוד ממליצים לבדוק מניות בענפים הצפויים להמשיך ולהשיג תוצאות טובות למרות המשבר, כגון ענף המזון, הכימיה, מוצרי הבניה ומוצרי הגומי והפלסטיק.

הכלכלנים סבורים כי בתקופה הקרובה יעמוד למבחן אזור התמיכה ב-400-405 נקודות למעו"ף, כאשר מתחת לרמה זו קיימת תמיכה רק ברמת 385 נקודות. התנגדות לשוק קיימת ברמות התמיכה הקודמות שנפרצו, קרי, 415 ו-425 נקודות.

עוד מציינים באגוד, כי מחזורי המסחר הולכים ומצטמקים והדבר מעיד על חוסר העניין בשוק, כאשר מניות רבות כלל אינן נסחרות במהלך היום, ומחירן איננו משקף את מצב החברה (לטובה או לרעה).

לגבי המסחר במט"ח, באגוד מציינים כי למרות הצמצום בפער בין הריבית השקלית לריבית הדולרית, ממשיך המטבע האמריקאי לשמור על יציבות. באגוד סבורים שהדולר ימשיך השבוע במגמת ההתחזקות שלו, וינוע בטווח מחירים של 4.15-4.19 שקלים לדולר.

לצפייה בריכוז המלצות האנליסטים לחצו על הלינק "המלצות אנליסטים" שבראש העמוד

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully