וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

גם השנה משכורת הבסיס של סמנכ"ל התפעול של אי.אס.סי תהיה גבוהה משל יאשה סיטון, מנכ"ל החברה

גתית פנקס

25.6.2001 / 12:12

סיטון יקבל "רק" 240 אלף דולר לשנה, ואילו לואיס סקאפורי יזכה בשכר בסיס של 270 אלף דולר; אם החברה תעמוד ביעדים מסוימים, סקאפורי יוכל לקבל בונוס של 200%

מאסיפת בעלי המניות של חברת אי.אס.סי שהתקיימה בשבוע שעבר עולה כי משכורת הבסיס של מנכ"ל החברה, יאשה סיטון, תהיה נמוכה גם השנה מזו של לואיס סקאפורי, מנהל התפעול של החברה, ששמה הופך בימים אלה ללומינס. סיטון מחזיק בכ-1.6% מהון מניות החברה, וסקאפורי בכ-1.3% (כולל האופציות שברשותם).

ההסכם עם יאשה סיטון הוא לשכר בסיס של "לכל הפחות" 20 אלף דולר בחודש. בנוסף לכך, בתוכניות האופציות הקודמות הוא קיבל 400 אלף אופציות במחיר מימוש של 8.75 דולרים למניה, ותוכנית האופציות החדשה הקנתה לו 150 אלף אופציות נוספות.

לואיס סקאפורי, לעומת סיטון, צפוי לקבל משכורת בסיסית שנתית של 270 אלף דולר, כלומר - 22.5 אלף דולר בממוצע לחודש, ועם הבונוסים שהוא אמור לקבל ניתן אף להגיע לתוספת של 100% השנה (משכורת של 540 אלף דולר). זאת ועוד, אם החברה תצליח לעמוד באבני דרך מסוימות שנקבעו, הוא יכול אף לקבל בונוס של 200%. בתוכנית האופציות החדשה לשנת 2001 זכה סקאפורי ל-125 אלף אופציות חדשות.

מי שעוד יוכל לקבל משכורת בסיס גבוהה מזו של סיטון הוא רפאל וורנר, מנכ"ל הפעילות האמריקאית של אי.אס.סי. וורנר, שיעבור תהליך של מעבר בארה"ב, יקבל שכר שנתי של 180 אלף דולר. אם יצליח וורנר לעמוד ביעדים שהוצבו לחברה, הוא יקבל בונוס נוסף של 90 אלף דולר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully