וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מגם מנהלת מו"מ עם אינטל בעניין הפצת מוצרי ה-Networking שלה בישראל

אלי דניאל

25.6.2001 / 16:38

כיום מופצים מוצרים אלה על ידי חיון ואיסטרוניקס; רונן בכור, מנכ"ל משותף במגם: "אין ספק כי ההסכם, אם יושג, ישפיע משמעותית על תוצאות החברה"

קבוצת מפעלי מגם , הנמצאת בשליטת רונן בכור ואודי פרומקין, מדווחת היום על הרחבה אפשרית של פעילותה בתחום הרכיבים האלקטרוניים. החברה, העוסקת בין היתר ביבוא ושיווק של רכיבים אלקטרוניים באמצעות החברה הבת, תגה מגם, הודיעה כי היא מנהלת מו"מ עם אינטל בעניין קבלת הזכות להפיץ חלק ממוצריה של אינטל בישראל.

כזכור, פעילות מגם בתחום הרכיבים האלקטרוניים החלה בתחילת השנה, לאחר שהחברה רכשה את פעילות תגה רכיבים אלקטרוניים בתמורה ל-32.5 מיליון שקל. רכישה זו התבררה כמוצלחת, והיא העבירה את החברה לרווח נקי של 960 אלף שקל ברבעון הראשון של שנת 2001.

רונן בכור, מנכ"ל משותף בחברה, מסר ל-TheMarker.com כי "המו"מ עם אינטל טרם סוכם וגובש להסכם סופי. באופן כללי, מדובר על הפצת מוצרי ה-Networking של אינטל, המופצים כיום על ידי שתי חברות - חיון ואיסטרוניקס . במידה שהמו"מ יבשיל לכדי הסכם, הרי שפעילות ההפצה תתבצע באמצעות תגה מגם. כמו כן, אין ספק כי ההסכם, במידה שיושג, ישפיע משמעותית על תוצאות החברה".

קבוצת מגם פועלת כיום בשלושה תחומים: תחום מוצרי בטיחות, נכסי נדל"ן מניבים וכן בתחום רכיבים אלקטרוניים (פעילות זו נעשית באמצעות תגה מגם). תגה מגם עוסקת כיום בשיווק והפצה של ציוד בתחום התקשורת, זכרונות, רכיבים ומכלולים לטכנולוגיית GSM וקווי ISDN לחברות היי-טק ולמפיצי משנה. החברה מייצגת ומשווקת בארץ מספר חברות ענק ובהן קינגסטון וקסירקום.

יצוין כי בשבוע שעבר הודיעה מגם כי היא השלימה גיוס של כ-4.4 מיליון שקל (ברוטו) באמצעות הנפקת זכויות. מגם נסחרת בבורסה התל אביבית לפי שווי של כ-47.8 מיליון שקל, ומנייתה הגיבה בחיוב להודעת החברה והיא מטפסת כעת בכ-8.2%.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully