וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

הזמנת המשך למערכת ה-PatchView של ריט בשווי של יותר מ-500 אלף דולר מסניף של בית השקעות בפרנקפורט

גיא ימין

25.6.2001 / 19:16

ריט תספק לבית ההשקעות 40 אלף יחידות, בנוסף ל-320 אלף יחידות שכבר סיפקה החברה לבית ההשקעות

חברת ריט טכנולוגיות הישראלית, הנסחרת בבורסת הנאסד"ק, הודיעה היום כי היא קיבלה הזמנת המשך למערכות ה-PatchView מאחד מבתי ההשקעות הגדולים בארה"ב, ללא שנקבה בשמו.

ברט העריכו את שווי העסקה ביותר מ-500 אלף דולר, והיא מצטרפת להודעה של החברה מהשבוע שעבר, בדבר הזמנה של המערכת מתאגיד ההשקעות והבנקאות Invesco, ששוויה המוערך 400 אלף דולר.

מערכת ה-PatchView מותקנת על הצומת המרכזי של קווי רשת המחשבים של הארגון ומספקת מיפוי של רשת המחשבים. המערכת נועדה לתמוך ברשתות ענק, גם כאלה המורכבות מעשרות אלפי מחשבים. בית ההשקעות כבר ביצע הזמנות כוללות של 320 אלף מערכות במהלך ארבע השנים הקרובות, וההזמנה הנוכחית היא בסדר גודל של 40 אלף יחידות לסניף בית ההשקעות בפרנקפורט.

"ההזמנות הנשנות הללו, המאפשרות יישום המערכת במוקדים גיאוגרפיים חדשים עבור לקוחותינו, מהוות עדות לערך של המערכת שלנו עבור הלקוחות במגזר הבנקאי, אמר ליען גלין, מנכ"ל החברה, "אנו מקווים שהזמנות אלה הן עדות לפוטנציאל הזמנות עתידי עבור ריט".

בריט הוסיפו כי מערכת ה-PatchView מאפשרת פעילות תקינה של מערכות התקשורת בארגונים, ומקנה לאנשי ה-IT בהירות בנוגע למצבם של רכיבי הרשת השונים. בנוסף, מפחיתה המערכת את העומס על אנשי הטכנולוגיה בארגון, על ידי אוטומטיזציה של תחזוקה ותיעוד של הרשת.

במקביל הודיעה החברה, ששוויה מסתכם בכ-37 מיליון דולר, כי קיבלה אישור כי היא עומדת בסטנדרט ה-14001 ISO, המאפשר לה להתמודד על חוזים גלובליים, בהם עמידה בסטנדרט, שנועד לקדם את איכות הסביבה, היא תנאי מוקדם.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully