וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ה"מכה" של קבוצת המשקיעים בראשות כור - איבדה 1.7 מיליון דולר מהשקעתה באי.סי.איי בעשרה ימים

גיא הדס

25.6.2001 / 23:12

הקבוצה השקיעה 22 מיליון דולר במניות אי.סי.איי; המניה איבדה היום עוד 2.3%, למחיר שפל חדש 4.7 דולרים, המשקף לה שווי של כ-420 מיליון דולר בלבד

"מחיר המניה מצדיק קנייה" אמר בכיר בכלל בעקבות רכישה של כ-4.3 מיליון ממניות אי.סי.איי לפני כעשרה ימים על ידי קבוצת משקיעים בראשות כור .

האומנם? הכיוון אותו לוקחת מניית החברה בימים האחרונים, שאיבדה עוד 2.3% היום, מעמיד סימני שאלה בנוגע לסיכון אותו לקחה קבוצת המשקיעים. ימים יגידו עם אותו סיכון יוכיח את עצמו בסופו של דבר, אך בינתיים הספיקה ההשקעה, ששוויה היה כ-22 מיליון דולר ביום הרכישה, להצטמק ב-1.7 מיליון דולר.

את היום סיימה אי.סי.איי במחיר שפל חדש של 4.7 דולרים, המשקף לחברה שווי של כ-420 בלבד, והוכיחה שוב כי לאימרה "tomorrow is a new day" יש אימפליקציות שאינן רק חיוביות. מאז ה-7 ביוני, כשבוע לפני הרכישה, חלפו כבר 11 ימי מסחר בהם, ובאף לא אחד מהם הצליחה מניית אי.סי.איי לסיים את היום בעלייה.

כזכור, לפני עשרה ימים ביצעה קבוצת המשקיעים בראשות כור את הרכישה המאסיווית של מניות אי.סי.איי. בין המשקיעים ניתן היה למצוא את מנכ"ל כור יונתן קולבר, יו"ר אי.די.בי ליאון רקנאטי, מנכ"ל כלל תעשיות , מאיר שני, ומנכ"ל אי.סי.איי לשעבר, דור רובנר, כאשר כור עצמה רכשה 1.6 מיליון מניות אי.סי.איי.

ייתכן כי ברכישה זו היה כדי לאותת לשוק על הצבעת האמון של אישים אלה בעתידה של החברה. נכון להיום, ההצבעה היחידה היא של השוק, והיא פועלת נגד אי.סי.איי.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully