וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

עובדי פרוגדיזיין הגישו בקשה לפירוק החברה

עינב בן יהודה

27.6.2001 / 17:02

20 העובדים שפוטרו לפני כשבועיים טוענים כי החברה נותרה חייבת להם כ-2 מיליון שקל

20 עובדי חברת המדיה הדיגיטלית פרוגדיזיין (Frogdesign) הגישו היום לבית המשפט המחוזי בתל אביב, באמצעות משרד עוה"ד דניאל רוט ושות', בקשה למינוי מפרק זמני לחברה.

העובדים מבקשים כי בית המשפט יורה על מינויו של עו"ד יורם רוט להיות המפרק הזמני של החברה ולהסמיכו לתפוס את כל נכסיה.

החברה, הפועלת משנת 1994, משמשת מיולי 2000 כחברת בת של חברת העיצוב הבינלאומית Frog בבעלות מלאה. על נכסיה של החברה רובצים 6 שעבודים ללא הגבלה.

העובדים טוענים בבקשתם כי בתקופה האחרונה חל פיחות משמעותי בפעילות החברה, עד להפסקת פעילותה העסקית ופיטוריהם לפני כשבועיים. העובדים טוענים כי החברה לא שילמה את שכרם עבור חודש מאי וחלק יחסי של יוני.

עוד טוענים העובדים כי לאחר בדיקה ראשונית התברר כי החברה לא הפרישה את חלקה בפוליסה לביטוח גמל ופיצויי פיטורים במשך 9 חודשים. העובדים טוענים כי חובות החברה מסתכמים בכמיליון דולר, מתוכם חוב של כ-2 מיליון שקל לעובדים עצמם.

העובדים טוענים כי לחברה ישנן התחייבויות לביצוע פרויקטים, שחלקם הושלם וניתן לגבות תשלום בגינם. הפרויקטים שהושלמו הם חוזה עם חברת אי.סי.איי בשווי כולל של 190 אלף דולר, ממנו ניתן לגבות 140 אלף דולר לאחר השלמת העבודה ברובה והשלמת יתרת העבודה על ידי החברה האם.

כמו כן לחברה חוזה עם חברת אניגמה בשווי כולל של 40 אלף דולר, ממנו ניתן לגבות את כל החוב לאחר השלמה של עבודה בת ימים בודדים. (פש"ר 1546/01)

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully