וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

חברת 3 פאן טכנולוגיות, השותפה באפיק רום, תפעל למיזוג אפיק עם חברת ישראל 10

TheMarker.com שירות

27.6.2001 / 21:07

אריה נסים, מבעלי החברה: "מהלך של מיזוג בין אפיק רום לישראל 10 יכול להיות צעד ראשון לאיחוד כוחות בשוק הטלוויזיה המסחרית בישראל"

אריה נסים, מבעלי חברת 3 פאן טכנולוגיות , השותפה באפיק רום, אמר היום כי הוא תומך במיזוג בין הקבוצות שזכו במכרז הערוץ השלישי, ישראל 10 ואפיק רום, וכי פאן טכנולוגיות תפעל להובלת מהלך שכזה. דברים אלה נאמרו על ידי נסים בעקבות קביעת בית המשפט המחוזי בחיפה כי אפיק רום היא הזוכה, ביחד עם ישראל 10, במכרז הערוץ השלישי.

לדברי נסים, בקבוצת 3 פאן יש שביעות רצון מהחלטת בית המשפט, ולטובת עתידו והצלחתו של הערוץ השלישי - יש חשיבות באיחוד כל הגורמים שיפעלו בו, קרי מיזוג בין שתי הקבוצות שזכו בזיכיון. נסים הוסיף: "מהלך של מיזוג בין אפיק רום לישראל 10 יכול להיות צעד ראשון לאיחוד כוחות בשוק הטלוויזיה המסחרית בישראל. לנוכח הדיונים על עתידו של הערוץ השני, תוך אפשרות למיזוג בין הזכייניות הפועלות בערוץ זה, איני פוסל אפשרות למיזוג בין הזכייניות בשני הערוצים, השני והשלישי. הרשויות יהיו חייבות לשקול בחיוב את האפשרות הזו".

נסים אמר עוד כי השוק הישראלי אינו יכול להתעלם מהמגמה הבולטת כיום בכלכלה העולמית - יותר מיזוגים ויותר שיתופי פעולה, לדבריו, תוך צמצום מידת האגרסיוויות של התחרות בשווקים השונים. נסים אמר כי תפקידה המרכזי של קבוצת אפיק רום יהיה גיוס ההשקעות שיידרשו והתכנון הפיננסי של פעילות הערוץ השלישי.

קבוצת 3 פאן טכנולוגיות שותפה ב-10% בקבוצת אפיק רום. בעלי המניות האחרים באפיק רום הם מימד-צנה, הארץ, מבטחים, דלק השקעות ודלין תעשיות. הקבוצה, שהוקמה ב-1999, עוסקת בייזום השקעות, בעיקר בתחומי ההיי-טק, עם דגש על תקשורת ופיננסים.

TheMarker.com משתייך לקבוצת הארץ, המחזיקה 16% בקבוצת אפיק.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully