וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

AIG ביטוח זהב: אד שניידר ימונה למנהל בכיר במשרדים הראשיים של AIG בניו יורק

TheMarker.com שירות

27.6.2001 / 22:25

שניידר מסיים שלוש שנים בהן ניהל את AIG זהב; טרם התקבלה החלטה מי ימלא את מקומו

AIG ביטוח זהב הודיעה היום כי מנכ"ל החברה, אד שניידר, ימונה למנהל בכיר בחטיבת הבריאות ותאונות אישיות במשרדים הראשיים של AIG בניו יורק. חטיבת הבריאות והתאונות האישיות היא אחת מהחטיבות הגדולות של החברה והיקף פעילותה מוערך במיליארדי דולרים בשנה. מהחברה נמסר כי שניידר מסיים שלוש שנים בהן ניהל את AIG זהב בהצלחה, תוך רה ארגון והרחבתה בהתאם ליעדי הגידול והרווחים שהציבה לעצמה.

שניידר הסביר כי AIG ביטוח זהב נהנית מפיתוח והתקדמות קבועה של עסקיה, כשלהצלחה זו תורם הצוות הניהולי החזק של החברה. שניידר הוסיף כי טרם התקבלה החלטה מי ימלא את מקומו. עם זאת, הוא משוכנע שייבחר המועמד המתאים ביותר, תוך הקפדה על חילוף תפקידים חלק.

אד שניידר פעיל בתחום הביטוח כבר 40 שנה ועד מינויו בשנת 1998 לתפקידו הנוכחי בישראל שימש שניידר במגוון תפקידי ניהול בכירים ב-AIG בתחומי ביטוח בריאות ותאונות אישיות. עתה, משחברת AIG זהב פועלת בהצלחה, נתבקש שניידר על ידי הנהלת החברה לחזור לניו יורק ולסייע בניהול חטיבת הבריאות ותאונות אישיות - תחום בו AIG היא מובילה עולמית.

AIG ביטוח זהב החלה לפעול בשנת 1997 תחת בעלות משותפת של AIG העולמית וקבוצת עורק. החברה עוסקת בביטוח רכב, דירה, ביטוח חיים, ביטוח בריאות ותאונות אישיות.

AIG היא קבוצת הביטוח הבינלאומית הגדולה בעולם ובסיסה בארה"ב.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully