וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אמנת תבצע רכישה עצמית של מניותיה בהיקף של כמיליון דולר; מנכ"ל החברה: "הרבעון השני יהיה טוב יותר מהראשון"

גולן פרידנפלד

28.6.2001 / 12:54

בעלי השליטה בחברה התחייבו להשקיע סכום של 200 אלף דולר על כל מיליון דולר שתשקיע החברה

חברת אמנת הודיעה היום כי היא מתכוונת לבצע רכישה עצמית של מניותיה בהיקף של כמיליון דולר, הן בבורסה והן בעסקות מחוץ לבורסה, על מנת לנצל את רמות המחירים בהן נסחרת החברה כיום. בעלי השליטה בחברה התחייבו להשקיע סכום של 200 אלף דולר על כל מיליון דולר שתשקיע החברה.

אמנת נסחרת כיום על פי שווי של 67.5 מיליון שקל, ולהערכתו של שמואל בר-אור, מנכ"ל משותף בחברה, מחיר זה הוא נמוך בהרבה משוויה הכלכלי של החברה. "לא ייתכן שחברה עם מחזור שנתי של 144 מיליון שקל כפי שבא לידי ביטוי בשנת 2000, ועם גידול של כ-50% במכירות ברבעון הראשון לעומת הרבעון המקביל, תיסחר על פי שווי המזומנים שלה בלבד", אמר בר-אור.

"הרכישה של החברה ושל בעלי העניין היא הבעת אמון בחברה ובפעילותה ואני סבור כי נמשיך להציג תוצאות חיוביות ברבעון הקרוב שיצדיקו את עליית שער המניה בשוק", הוסיף בר-אור.

חברת אמנת היא בית מערכות רב מקצועי העוסק בארבעה נושאים עיקריים: מערכות ארגון ומינהל; מערכות מחשוב - כולל פעילות לבדיקות תוכנה בארץ; ניהול וביצוע פרויקטים הנדסיים ולוגיסטיים; וייזום פרויקטים לנדל"ן. השליטה בחברה נמצאת בידי אסף אברהם, אילן שחם ושמואל בר-אור.

את הרבעון הראשון סיימה אמנת עם מחזור מכירות של 41.2 מיליון שקל, המשקף גידול של כ-50% לעומת הרבעון המקביל. הרווח הנקי של החברה הסתכם ב-86 אלף שקל בלבד אולם בר-אור סבור כי החברה תציג שיפור ברווחיות כבר ברבעון הנוכחי, שינבע בין היתר גם מרווח הון של כ-900 אלף שקל שתרשום החברה, כתוצאה מהסכם עם החברה הבת מפרש.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully