וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פועלים השקעות צפויה להרוויח כ-25 מיליון שקל ממכירת מחצית מהחזקותיה בחצרות הדר

אלי דניאל

1.7.2001 / 9:07

רווח ההון ייכלל בתוצאות הרבעון השני של השנה; חצרות הדר הינה הבעלים, ביחד עם משכנות כלל, של שני מרכזי מגורים לאוכלוסייה מבוגרת באזור השרון

פועלים השקעות מקבוצת שרפ"ק עתידה לרשום רווח הון של 25 מיליון שקל, לפני מס, כתוצאה ממכירת מחצית מהחזקותיה בחצרות הדר. הבוקר דיווחה החברה, אשר החזיקה עד כה בכ-91% ממניות חצרות הדר, על מכירה לצד שלישי של מחצית מזכויותיה בחצרות הדר, בתמורה לכ-31 מיליון שקל (העסקה משקפת שווי של כ-68 מילון שקל לחצרות הדר). רווח ההון האמור עתיד להיכל בתוצאות החברה לרבעון השני של השנה.

חצרות הדר הינה הבעלים, ביחד עם חברת משכנות כלל, הנמצאת בשליטת נכסי אזורים וגזית גלוב , של שני מרכזי מגורים לאוכלוסייה מבוגרת.

החברה מחזיקה בכ-50% מהזכויות במרכז לאוכלוסייה בוגרת, הממוקם באזור צומת רעננה-כפר סבא, ומונה כ-300 יחידות דיור. כמו כן, החברה מחזיקה בכ-33% מהזכויות במרכז נוסף המיועד לאוכלוסייה הממוקם בנורדיה. מרכז זה, הנמצא בשלבי בנייה, שיווק ואכלוס, כולל כ-250 יחידות דיור.

כמו כן, פועלים השקעות נתנה לרוכש אופציית CALL לרכוש את יתרת החזקותיה בחצרות הדר, בעוד שלחברה ניתנה אופציית PUT למכור לרוכש את החזקותיה בחברה. החברה הוסיפה כי מתוך התמורה, סך של כ-14.8 מיליון שקל ישולם בתשלומים בתוספת הפרשי הצמדה וריבית.

מניית פועלים השקעות נסחרת בבורסה התל אביבית לפי שווי של כ-714 מיליון שקל. החברה סיימה את הרבעון הראשון של שנת 2001 עם הכנסות בהיקף של כ-188.8 מיליון שקל, בהשוואה להכנסות של כ-316.8 מיליון שקל ברבעון המקביל, תוך שהיא רושמת הפסד של כ-34 מיליון שקל, לעומת רווח של 66.4 מיליון שקל ברבעון המקביל..

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully