וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מאיר שני - המועמד המוביל לתפקיד מנכ"ל אי.די.בי פיתוח

הארץ

1.7.2001 / 22:23

שני נחשב לאיש אמונו של יו"ר אי.די.בי, ליאון רקנאטי, וצפוי לקבל גם את תמיכת קבוצת קרדן, מתוקף הכרותו הארוכה עם יו"ר קרדן, יוסף גרינפלד

מאת אורה קורן

מנכ"ל כלל תעשיות , מאיר שני, נחשב למועמד המוביל לתפקיד מנכ"ל אי.די.בי פיתוח , לאחר השלמת הליכי המיזוגים בקבוצה - כך אמרו היום (ראשון) מקורות בסקטור העסקי.

שני נחשב לאיש אמונו של יו"ר אי.די.בי, ליאון רקנאטי, וצפוי לקבל גם את תמיכת קבוצת קרדן , מתוקף הכרותו הארוכה עם יו"ר קרדן, יוסף גרינפלד.

תוכנית המיזוגים באי.די.בי תוגש לאישור הדירקטוריון בעוד כשבועיים. ההצעה, שככל הנראה תתקבל, כוללת את מיזוג כלל תעשיות לתוך אי.די.בי פיתוח. רשמית, לא נקבע עדיין מי ינהל את החברה הממוזגת. אלי כהן ודליה לב, מנכ"לים משותפים באי.די.בי פיתוח, צפויים להתפטר מתפקידיהם.

לאחר השלמת המיזוג של כלל תעשיות לאי.די.בי פיתוח מתוכנן מיזוגה של דיסקונט השקעות (דסק"ש) לתוך אי.די.בי פיתוח. שלב זה אמור להתבצע במהלך 2004. חוזה ההעסקה של מנכ"ל דסק"ש, עמי אראל, מסתיים בשנה זו. למרות זאת, גם אראל נחשב בסקטור העסקי כמועמד לתפקיד מנכ"ל החברה הממוזגת.

השלב הבא הוא מיזוג אי.די.בי פיתוח לתוך אי.די.בי אחזקות - ובכך יושלם המהלך המרכזי לצמצום מטות בקבוצה. על פי התוכנית שהתגבשה, אי.די.בי אחזקות תפוצל בהמשך לחטיבות או לחברות בנות, בהן יוכלו להשתלב חלק מצומצם מהמנהלים הנוכחיים בקבוצה.

דוברי אי.די.בי וקרדן מסרו בתגובה, כי המבנה העתידי של הקבוצה טרם סוכם ולפיכך עדיין לא הוחלט מי יהיה מנכ"ל החברה הממוזגת.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully