וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אסיפת בעלי המניות בבינלאומי אישרה לפיוטרקובסקי שכר של 140 אלף שקל בחודש כיו"ר פעיל

TheMarker.com כתב

2.7.2001 / 19:30

האסיפה החליטה גם כי הבנק רשאי להפסיק את העסקתו של פיוטרקובסקי בכל עת - "אך ישלם את שכרו עד תום תקופת ההתקשרות", פברואר 2006

באסיפה שהתקיימה ביום רביעי האחרון החליטו בעלי המניות בבנק הבינלאומי הראשון להעניק לשלמה פיוטרקובסקי, בעבר מנכ"ל הבנק וכיום היו"ר הפעיל, שכר בעלות של 140 אלף שקל בחודש - כך מסר הבנק בהודעה לבורסה אתמול.

ההתקשרות עם פיוטרקובסקי היא לחמש שנים, החל מה-18 בפברואר 2001. עד ל-31 במאי 2001 שולם לו שכר בעלות של 200 אלף שקל. פיוטרקובסקי גם יקבל בונוס שנתי - "על פי החלטות הדירקטוריון".

האסיפה החליטה גם כי הבנק רשאי להפסיק את העסקתו של פיוטרקובסקי בכל עת - "אך ישלם את שכרו עד תום תקופת ההתקשרות".

פיוטרקובסקי יורשה גם לעסוק בעיסוקים נוספים - "ובלבד שלא יהיה בהם משום ניגוד אינטרסים עם תפקידו [כיו"ר] ולא פגיעה בתפקידו".

באסיפה הוחלט גם כי מספר הדירקטורים בבנק יהיה 11. הדירקטורים שנבחרו הם יגאל ארנון, דן גילרמן, ראובן גרונאו, דוד לויתן, מנחם מרון, שלום פדרמן, שלמה פיוטרקובסקי, יהודה רווה ואלחנן שנון. פרופ' אסף רזין ועדנה אולמן-מרגלית ישמשו כדח"צים.

באסיפה דווח לבעלי המניות כי התשלומים למבקרי החברה הסתכמו ב-2000 ב-6.6 מיליון שקל, מזה 4.6 מיליון שקל בגין פעולות הביקורת ועוד 2.0 מיליון שקל בגין שירותים נוספים. התשלומים למבקרים ב-1999 הסתכמו ב-7.5 מיליון שקל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully