וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מנכ"ל תרו ישראל: "טרם החלטנו האם אנחנו מעוניינים לגייס כספים כלשהם, ואם כן, באיזו דרך"

TheMarker.com כתב

2.7.2001 / 19:41

רובינשטיין אמר את הדברים בתגובה לפרסומים לפיהם תרו מתכוונת לגייס 150-200 מ' ד' בנאסד"ק עד סוף השנה; "ייתכן שלא נזדקק כלל להנפקה ונסתפק באשראי הבנקאי"

"עדיין אין לנו החלטה בשלב זה האם אנו זקוקים למזומנים, ואם כן, באיזו צורה נבצע את הגיוס", כך אומר היום שמואל רובינשטיין, מנכ"ל תרו ישראל, בתגובה לפרסומים לפיהם החברה מתכוונת לגייס 150-200 מיליון דולר בבורסת הנאסד"ק.

"הכל פתוח, בכלל לא בטוח שנרצה להנפיק וייתכן שהכספים שברשותנו, בנוסף לאשראי הבנקאי שכבר בידינו, יאפשרו לנו להמשיך להוציא אל הפועל את תוכניותינו בלא צורך בהזרמת כספים נוספת", אומר רובינשטיין. קופת המזומנים של החברה כוללת היום 4.4 מיליון דולר, כך שגיוס המזומנים בצורה כלשהי לא נשמע אפשרות מופרכת, אולם רובינשטיין מסביר כי החברה בהחלט יכולה להמשיך ולפעול כפי שתיכננה גם מתוך רווחיה בלבד.

לדבריו, ההנפקה בבורסת הנאסד"ק היא רק אפשרות אחת שעומדת היום על הפרק, והוא אינו שולל גם דרכים של הנפקת מניות, הנפקת אג"ח לא להמרה או כספים נוספים מן הבנקים. "ישיבת הדירקטוריון שלנו תתקיים בתחילת אוגוסט, ורק אז נחליט מהן הפעולות שאנחנו מעוניינים לנקוט בהן", אומר רובינשטיין.

חברת הפרמצבטיקה תרו נסחרת היום לפי שווי שוק של של 940 מיליון דולר ברמות השיא שלה. בשבוע שעבר הודיעה החברה כי היא מתכוונת לבצע ספליט במניותיה ביחס של 2:1 כדי להגדיל את הון המניות שלה מ-11 מיליון דולר ל-22 מיליון דולר. בשנה האחרונה המניה הספיקה לזנק ב-660%, והיא נסחרת היום מרחק של סנטים ספורים מרמות השיא שלה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully