וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נייס וסיסקו חוברות במיזם להפעלת אפליקציות CEM על רשתות מתכנסות המשלבות קול ונתונים

TheMarker.com כתב

3.7.2001 / 16:59

ישלבו בין מערכת ההקלטה VoIP של נייס ובין פלטפורמת ה-IPCC של סיסקו

חברת נייס מערכות , העוסקת בתחום ה-CEM - Customer Experience Management, הודיעה היום כי היא חוברת במיזם טכנולוגי עם חברת סיסקו . החברה ציינה כי המיזם ישלב בין מערכת ההקלטה VoIP שלה ובין פלטפורמת ה-IPCC של סיסקו ויאפשר הפעלת אפליקציות CEM על רשתות מתכנסות המשלבות קול ונתונים.

ליאור ערוסי, סמנכ"ל שיווק בינלאומי בחברה: "שיתוף הפעולה בין חברת נייס לחברת סיסקו, העוסקת בתחום טלפונית IP, מבטיח שלקוחותינו ימשיכו ליהנות מיתרונות מערכת ה-CEM גם בשעת המעבר ממערכת Legacy PBX למערכת החדשה המבוססת על פתרונות טלפוניה IP".

לדברי החברה, מיזם משותף זה מאפשר הקלטת פעילויות מולטימדיה תוך ניצול יתרונות פלטפורמת ה-IP אשר מאפשרת רווחיות וחיסכון בזמן. החברה ציינה כי הפיתרון המשולב יכיל את כל צורות התקשורת המופיעות ברשתות ה-IP לרבות קול, דואר אלקטרוני וצ'אט.

חטיבת ה-CEM של נייס מערכות הינה ספקית של פתרונות הקלטה ואפליקציות. החטיבה מבוססת על פלטפורמה עסקית המאפשרת ללקוחות ה-Contact Center לתעד, להעריך לנתח ולשפר את ההתנסות של הלקוח באמצעות מגוון של כלי תקשורת (טלפוניה, טלפוניה מבוססת IP, דואר אלקטרוני ואינטרנט).

נייס מערכות הינה ספקית של פתרונות הקלטה דיגיטלית, אפליקציות ושירותים במספר תחומים של ניהול אינטראקציות עסקיות. מוצרי החברה מיושמים ב-Contact Centers, בחדרי עסקות של ארגונים פיננסיים, נמלי תעופה, מערכות אבטחה מבוססות וידיאו ומערכות בשירות מוסדות ממשלתיים. מטה החברה ממוקם ברעננה, ישראל. לנייס חברות בנות ומשרדים מקומיים בארה"ב, קנדה, גרמניה, אנגליה וצרפת.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully