וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בריטיש טלקום: לתוכנית הרה-אירגון של AT&T נדרש אישורנו; התוכנית מתוכננת לצאת אל הפועל ביום שני הקרוב

סוכנויות הידיעות

7.7.2001 / 13:42

ענקית הטלפוניה הבריטית מעריכה כי התוכנית עשויה ליצור תחרות עם השותפה העסקית; שתי החברות במשא ומתן לחלוקת המיזם המשותף, קונסרט

בריטיש טלקום, חברת הטלפוניה הבריטית, טוענת כי אישורה נדרש לצורך תוכנית הרה-אירגון של חברת AT&T (סימול: T), שעשויה ליצור חיכוך בין שתי השותפות העסקיות. את טענתה מבססת בריטיש טלקום על הסכמים קיימים עם AT&T.

AT&T מתכננת לפצל את חטיבות הוויירלס והכבלים שלה, וההערכה בשוק היא כי התנגדותה של בריטיש טלקום לא תמנע את התוכנית, שנקבעה ליום שני הקרוב. הערכה דומה פירסמה גם חברת AT&T עצמה: "אנו בטוחים לחלוטין כי תוכנית הרה אירגון והפיצולים המתוכננים ייצאו אל הפועל כמתוכנן".

חלק הארי של השותפות העיסקית בין שתי החברות לא הסב להן עונג לאחרונה. המיזם המשותף שלהן, קונסרט, בו מחזיקה כל אחת מהחברות 50%, צפוי להיסגר לאחר שצבר הפסדים של 28 מיליון דולר כל שבוע. עסקי קונסרט צפויים להתחלק לחטיבות נפרדות שימוזגו בשתי החברות, המקוות לשמור על לקוחות המיזם.

הסיכסוך האחרון בין החברות מצטרף לחילוקי דעות בנוגע לחלוקת הנכסים והלקוחות של המיזם, כך שבהחלט ייתכן שטענתה החדשה של בריטיש טלקום נועדה להקנות לה יתרון במשא ומתן בהקשר של קונסרט.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully