וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

נס טכנולוגיות תבצע פרויקט אאוטסורסינג לפיתוח מערכות מחשוב בהוצאה לפועל

צורי דאר

8.7.2001 / 11:44

מדובר בפרויקט המשך הנאמד בכמה מיליוני דולרים, שיכלול פיתוח תוכנה, חומרה, תשתיות, ניהול המערכת ותמיכה

חברת נס טכנולוגיות הודיעה היום כי תבצע פרויקט מיקור חוץ (Outsourcing) לפיתוח ותחזוקת מערכות המחשוב בלשכות ההוצאה לפועל. החוזה שנחתם בין נס להנהלת בתי המשפט, האחראית על לשכת ההוצאה לפועל, הוא חוזה המשך לתקופה של שלוש שנים והוא נאמד בכמה מיליוני דולרים.

במסגרת ההסכם, תקבל נס טכנולוגיות אחריות כוללת על מערכת המחשוב ב-25 לשכות ההוצאה לפועל הפרושות ברחבי הארץ ובכלל זה, פיתוח תוכנה, טיפול במחשבים, תמיכה בתשתיות, ניהול המערכת והפעלת מרכז תמיכה ארצי לשירות עובדי ההוצאה לפועל.

מנס נמסר כי על מנת לשפר את רמת השירות למשתמשים, ירוכזו כל 27 מחשבי ההוצאה לפועל בחוות שרתים שתמוקם באתר Hosting של קבלן המשנה, קומפאק.

עוד נמסר כי מערכת המחשוב תתמוך בחוק ההוצאה לפועל והתקנות הנלוות אליו, ותאפשר יישום תהליכי ההוצאה לפועל ובכלל זה, פתיחת תיקים וניהולם, חישוב גובה החוב והצמדתו למדד, ביצוע הליכים משפטיים כנגד החייב (עיקול מיטלטלין, תפיסת רכב ורכוש, הוצאת צווי מאסר, עיכוב יציאה מן הארץ ועוד) באופן אוטומטי ותוך שימוש בעשרות ממשקים לבנקים, חברות הביטוח, המוסד לביטוח לאומי, משרד הרישוי, המשטרה ועוד.

לאחרונה הופעל פיילוט לגירסה חדשנית של המערכת בטכנולוגיית האינטרנט. בשלב ראשון תשמש המערכת החדשה את עובדי ההוצאה לפועל, אך בעתיד תיפתח המערכת לשימוש אוכלוסיית עורכי הדין, שיוכלו לעיין בתיקים, להזרים בקשות לעיקולי צד ג' והליכים אחרים ישירות ממשרדם. בתצורתה הסופית תעמוד המערכת לשירות הקהל הרחב, תוך יישום מנגנוני הגנה ואבטחת מידע מתאימים.

נס טכנולוגיות הוקמה על ידי משפחת וולפסון, שרכשה בעסקה ממונפת שש חברות שהעסיקו כ-2,000 מתכנתים תמורת 150 מיליון דולר. רכישה זו יצרה את החברה הגדולה בישראל לשירותי טכנולוגיית מידע (IT) בישראל. לאחרונה זכתה נס בפרויקט אאוטסורסינג במשרד המשפטים בהיקף של כ-12 מיליון דולר.

בתחילת 2000 שקלו בעלי החברה להנפיק אותה בנאסד"ק לפי שווי של כחצי מיליארד דולר, אולם מהלך זה לא צלח והחברה נמצאת עדיין בידיים פרטיות.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully