וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ישרוטל: הושג הסכם פשרה בעניין ניהול מלון ספורט קלאב באילת

אלי דניאל

9.7.2001 / 12:21

ישרוטל תנהל את המלון בעצמה עד לתום שנת 2011; יישום הסכם הפשרה על דו"חות החברה מראשית שנת 2000 יגדיל את רווחיה בכ-1.2 מיליון שקל

חברת המלונאות, ישרוטל , מדווחת היום על הסכם פשרה בכל הקשור לניהולו של מלון ספורט קלאב באילת.

לדברי החברה, בסוף השבוע שעבר הושגה הסכמה בין החברה הבת הנמצאת בשליטתה המלאה, דובלון, לבין שותפתה לבעלות על המלון, חברת דוריי (Durei Hotel K.G. ANSA GmBH), ולפיה הודעת הפירוק, ההליכים המשפטיים המתנהלים בין הצדדים ומינוי הכונסים הזמניים של השותפות, יבוטלו.

ההליכים האמורים החלו לאחר שבשנת 1996 הודיעה דובלון לדוריי על כוונתה לסיים את השותפות ביניהן, כאשר בשנת 1997 פנתה דובלון לבית המשפט המחוזי בתל אביב בבקשה למינוי כונס נכסים שימכור את נכסי השותפות ובהם מלון ספורט קלאב, הנמצא בחוף הצפוני באילת ומכיל 327 חדרים.

דובלון ודוריי הסכימו כי עד לתום שנת 2011 תנהל דובלון את השותפות בשם דוריי, תישא בחובות השותפות, תהא זכאית לכספים המגיעים לשותפות במהלך תקופה זו (למעט חריגים מסוימים) ותשלם לדוריי סכומים שנתיים הקבועים בהסכם. הסכם זה יחול גם לגבי התקופה שמראשית שנת 2000 ועד היום. בנוסף, הסכימו הצדדים כי ישרוטל ניהול, חברה אחות של דובלון, תמשיך לנהל את המלון עד לתום שנת 2011.

ישרוטל הוסיפה כי יישום ההסכם על הדו"חות הכספיים שלה מראשית שנת 2000 ועד היום יגדיל את הרווח שלה בסכום מתואם של כ-1.2 מיליון שקל.

מניית ישרוטל נסחרת בבורסה התל אביבית לפי שווי של כ-145 מיליון שקל. החברה, המפעילה ומנהלת עשרה בתי מלון ברחבי הארץ, סיימה את הרבעון הראשון של שנת 2001 עם הכנסות של כ-67.2 מיליון שקל, ירידה של כ-2% בהשוואה להכנסות ברבעון המקביל. בשורה התחתונה, הפסידה החברה ברבעון זה כ-14 מיליון שקל, בהשוואה להפסד של כ-2.6 מיליון שקל ברבעון המקביל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully