הטלוויזיה הרב ערוצית נכנסת לסלולר

פלאפון משיקה 4 ערוצי טלוויזיה לדור השלישי שיצטרפו ל-17 ערוצי הטלוויזיה הקיימים ומשנה את שיטת התמחור

06/02/2006

חברת פלאפון משיקה למנויי הדור השלישי 4 ערוצי טלוויזיה חדשים. מדובר בערוץ בידור ישראלי, ערוץ Extreme, ערוץ החיים הטובים וערוץ אופנה. הערוצים החדשים מצטרפים ל-17 הערוצי הטלוויזיה שכבר משודרים למנויי הדור השלישי של החברה.

מנכ"ל פלאפון גיל שרון, מסר כי "השקת מגוון רחב של ערוצי טלוויזיה מהווה שלב נוסף בו הופך הטלפון הסלולרי לפלטפורמה ניידת להפעלת טלוויזיה רב ערוצית". שרון הוסיף כי, "הרחבת כמות הערוצים מדגישה את אסטרטגיית החברה הרואה בשירותי התוכן עוגן מרכזי ומנוע הצמיחה עיקרי".

הבשורה הטובה מגיעה דווקא מתמחור השירותים. עד כה חויבו לקוחות הדור השלישי של החברה עבור צפייה בערוצי הטלוויזיה לפי זמן הגלישה. על פי שיטת התמחור החדשה הלקוח יוכל לצפות ללא הגבלה בכל ערוצי הטלוויזיה תמורת דמי שימוש קבועים של 29.90 שקל בחודש.

בנוסף, מציעה פלאפון שירותי צפייה לפי הזמנה במחירים קבועים. מעתה יחויבו המזמינים בעבור צפייה בתכני VOD תמורת תשלום של 1.50 שקל עד 1.90 שקל, או מחירים קבועים להורדה למכשיר (מאפשר צפייה חוזרת ללא תשלום נוסף) של 4 שקל עד 4.90 שקל.

מפלאפון נמסר כי בקרוב היא תשיק 8 ערוצי רדיו בעריכה ייעודית למכשירי הדור השלישי ביניהם ניתן למצוא ערוצי רוק ישראלי, ים תיכוני, להיטי זהב, שירי ארץ ישראל, טראנס וערוץ להיטים חדשים. ערוצי הרדיו ינוהלו ע"י חברת ביט, המנהלת את תכני הדור השלישי עבור פלאפון ואסקייפ.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully