וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

בנק אינווסטק ישראל מבקש לאשר למנכ"ל יונתן עירוני שכר שנתי של מיליון שקל

אילן מוסנאים

9.7.2001 / 19:35

כמו כןן בכוונת הבנק לאשר גמול שנתי של 42 אלף שקל לחברי הדירקטוריון ותשלומים בגין הישיבות; הבנק ישלם פרמיית ביטוח של 75.7 אלף דולר עבור בכיריו

בנק אינווסטק ישראל יקיים ב-7 באוגוסט אסיפה כללית לצורך אישור מענק הגמול לחברי הדירקטוריון של החברה בהיקף שנתי של 42 אלף שקל שאליו יצטרפו תשלומים עבור כל ישיבה, ולצורך קביעת המשכורת של מנכ"ל החברה יונתן עירוני.

בדיווח שמסרה החברה לבורסה נמסר כי עירוני צפוי לקבל משכורת חודשית של 83.5 אלף שקל, כלומר מיליון שקל לשנה. בנוסף, אמור הדירקטוריון של החברה לאשר לעירוני מענק של 340 אלף שקל בגין שנת 2000.

החברה, הנמצאת בשליטת קבוצת אינווסטק העולמית, אישרה תשלום של 75.7 אלף דולר כפרמיה עבור פוליסת ביטוח שתבטח את מנהליה בסכום של עד 10 מיליון שקל.

יצוין כי החברה סיימה את הרבעון הראשון של 2001 בהפסד של 4.4 מיליון שקל מול רווח של 13.3 מיליון שקל ברבעון המקביל. ברבעון זה נגרם לחברה הפסד של כ-15 מיליון שקל עקב תרגיל עוקץ, שבו הונה אחד מלקוחות אינווסטק ישראל את הבנק בעסקות באופציות מעו"ף, שלא היו לבנק ערבויות מספיקות בגינן.

את שנת 2000 סיים הבנק עם רווח מפעולות מימון לפני הפרשה לחובות מסופקים (שורת ההכנסות בבנק) של 89.6 מיליון שקל, ועם רווח נקי של 35.2 מיליון שקל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully