וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

MRM ישראל מיזגה לתוכה את חברת השיווק הישיר דיירקט טיים במסגרת רה ארגון

נורית שר

10.7.2001 / 11:52

במהלך החודשים האחרונים פוטרו 8 מעובדי החברה בתחום הייעוץ והמחקר; MRM ישראל שכרה את שירותיהם של 5 עובדים חדשים ועד סוף השנה תשכור 5 עובדים נוספים

חברת MRM ISRAEL, מקבוצת מקאן קשר בראל, המתמחה בהקמת אתרי אינטרנט וניהול בסיסי נתונים, ביצעה בחודשים האחרונים תהליך רה ארגון, במסגרתו מיזגה לתוכה את חברת דיירקט טיים, המתמחה בשיווק ישיר.

MRM העולמית, הנמצאת תחת חסות מקאן אריקסון העולמית, מיזגה לתוכה בשנה האחרונה את פעילות ה-IT של זנטרופי פרטנר ונקראת לאחר המיזוג MRM פרטנר. השלוחה הישראלית הוקמה על ידי גדי ברייר, אך בינואר האחרון הוא הוחלף על ידי מנכ"ל החברה נכון להיום אמיר חודורוב. דורון ניר, מבעלי דיירקט טיים, הפך עם השלמת המיזוג לסמנכ"ל MRM ישראל.

ברייר הסביר היום ל-TheMarker.com כי לא מדובר בעסקת רכישה, וכי לקוחותיו של ניר ימוזגו אל החברה המשותפת עד סוף השנה. לטענת ברייר, הצטרפות דיירקט טיים לקבוצת מקאן מעניקה יתרון משמעותי ללקוחותיה, ועשויה להרחיב את הפעילות מולם בתחומי קשרי הלקוחות והחיבור לאלמנטים הטכנולוגיים.

MRM ישראל פועלת ב-4 תחומים: הקמת אתרי אינטרנט תדמיתיים וממוקדי לקוח, ניהול דאטה בייס ומועדוני לקוחות, הקמת אתרי ניהול מידע פנים ארגוני, וכעת, לאחר המיזוג עם דיירקט טיים, תורחב הפעילות בתחום השיווק הישיר.

מאז תחילת השנה, לאחר עזיבתו של ברייר, פוטרו מהחברה 8 עובדים, בעיקר בתחום הייעוץ והמחקר. בתחילת דרכה של החברה הכוונה היתה לשלב בין התחומים של ייעוץ ומחקר לתחום השיווק הישיר, אך עם כניסתו של חודורוב בוטלו המחלקות. "עובדי המחלקה הטכנולוגית, התוכנה והפיתוח, אנשי הגרפיקה והתחום האסטרטגי - כל אלה לא עזבו. עד כה גייסנו 5 אנשים חדשים ואני מעריך שעד סוף השנה נעסיק 5 נוספים", אמר חודורוב. MRM ישראל מונה כיום 20 איש.

ל-MRM ישראל 15 לקוחות פעילים כיום, בהם רבוע כחול , מועדון הלקוחות ביי אנד בונוס, בנק לאומי , קווי זהב 012, החברה למשק וכלכלה, ביטוח סהר ציון וראש אינדיאני. חודורוב מעריך כי עד סוף השנה יעמוד היקף ההכנסות של החברה על 22.5 מיליון דולר, אך לדבריו יש עדיין פרויקטים שנמצאים בשלבי סגירה שונים ועל כן ייתכנו שינויים בנתון זה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully