וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סינטק זכתה במכרז של מפעל הפיס לאספקה והתקנה של מחשבים למערכת החינוך

גולן פרידנפלד

10.7.2001 / 18:37

רציו הודיעה כי לא נמצא גז בקידוח "רציו4" גם בשכבה העליונה וכי היא סוגרת את בור הקידוח; פיצוץ אירע במפעל לייצור גזים של חברת מקסימה בפתח תקווה

חברת סינטק , מקבוצת פורמולה , הודיעה היום לבורסה כי ועדת המכרזים של מפעל הפיס בחרה בה כאחת מתוך שלושת הספקים הפעילים לאספקה והתקנה של מחשבים למערכת החינוך לתקופה של חצי השנה הקרובה.

סינטק מציינת כי אינה יכולה להעריך את ההשפעה של חוזה זה על תוצאותיה הכספיות אולם בתקופה קודמת, שבה היתה ספק פעיל של מפעל הפיס, היא סיפקה כ-2500 מחשבים תמורת כ-2.5 מיליון דולר.

סינטק סיימה את הרבעון הראשון עם הפסד של 2.7 מיליון שקל לעומת רווח של 4.5 מיליון שקל ברבעון המקביל. ההכנסות של סינטק ברבעון הראשון הסתכמו ב-65.2 מיליון שקל, המשקפים גידול של 8% בהשוואה לרבעון המקביל. בהשוואה לרבעון הרביעי של 2000, ישנה ירידה משמעותית אף יותר במחזור המכירות - בשיעור של 23%.

סינטק פועלת כחברת אחזקות ולה 4 חטיבות: חטיבת מערכות תקשורת העוסקת בשירותי תחזוקה למחשבים ותמיכה ב-System; חטיבת מחשבים אישיים ורשתות הפועלת במכירה ושירות של מחשבי PC ואינטגרציה לרשתות מחשבים; חטיבת תוכנה העוסקת בפיתוח תוכנות לאחזור מידע טקסטואלי, תוכנות המסייעות להחלטות בארגונים וכו'; וחטיבה רביעית הנקראת מ.ל.ל תוכנה, שהיא חברה ציבורית בה מחזיקה סינטק בשיעור של 40%

פיצוץ במקסימה

חברת מקסימה , העוסקת בייצור ושיווק של גזים תעשייתיים, דיווחה היום כי במפעל החברה שבקריית אריה בפתח תקווה אירע פיצוץ. בשעה זו, כך נמסר מהחברה, אנשי המקצוע בוחנים את הנזקים והחברה תדווח לבורסה ברגע שאלו ישלימו את מלאכתם.

רציו סוגרת את בור הקידוח

שותפות הנפט רציו דיווחה היום, ממש עם סיום יום המסחר כי גם בשכבה העליונה בעומק של 185 מטר בקידוח "רציו 4" לא התגלו סימנים לגז טבעי וכי הוחלט לסגור את בור הקידוח. מהחברה נמסר עוד כי היא תבצע הערכות כלכליות לגבי השכבה האמצעית בה התגלה גז מומס במי שכבה מליחים.

כפריס מבקשת להאריך את האופציות

חברת התכשיטים כפריס הודיעה כי היא מבקשת מבית המשפט המחוזי בחיפה, בקשה דחופה להארכת תקופת מימוש כתבי האופציות של החברה לשנתיים נוספות. המהלך יובא לאישור האסיפה הכללית של החברה שתתקיים ב-7 באוגוסט.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully