וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

מוצרי מעברות: פעילות החברה הבת דנשר-מעברות תופסק בסוף השנה

ליאור כגן

11.7.2001 / 10:56

דנשר-מעברות מפיצה את מוצרי דנשר שיווק ומוצרי מעברות; הפסקת הפעילות מתבצעת עם סיום הסכמי השיווק שאין בכוונת החברה לחדשם

חברת מוצרי מעברות תפסיק בסוף השנה את פעילות החברה הבת, דנשר-מעברות, שבה היא מחזיקה בחלקים שווים עם חברת דנשר שיווק. החברה הוקמה ב-1997 לצורך הפצת מוצרי דנשר שיווק ומוצרי מעברות, והפסקת הפעילות היא בהתאם להסכם שנחתם בין שתי החברות וכתוצאה מארגון מחדש בחברת דנשר.

הפסקת הפעילות מתבצעת עם סיום הסכמי השיווק שנחתמו, ושאין בכוונת מוצרי מעברות לחדשם. החברה הפרישה ברבעון הראשון מיליון שקל לצורך כך. מוצרי מעברות טרם החליטה מי יהיה המפיץ של מוצריה.

חברת מוצרי מעברות מייצרת תחליפי חלב וחומרי גלם לתעשיית המזון (אבקות פרי, מלביני קפה, מקצפות, אבקות שומן, ועוד). בנוסף, לחברה מספר חברות בת: מעבדות מטרנה, הפועלת בתחום המזון לתינוקות; ביופט, המייצרת מוצרי מזון לחיות מחמד; מסטיבק, העוסקת בפיתוח תרכיבים וטרינריים; ומליוריס, שעוסקת בכתיבת תוכנה להעברת וידיאו. בנוסף החברה מחזיקה ב-50% מחברת ג'ונסון יבואנים, המייבאת מוצרי מזון.

מחזור המכירות של מוצרי מעברות עמד בשלושת החודשים הראשונים של 2001 על 74.4 מיליון שקל, עלייה של כ11% לעומת התקופה המקבילה. הרווח הנקי הסתכם בתקופה זו ב-2.2 מיליון שקל, לאחר רווח מצטבר של 7.1 מיליון שקל ב-2000.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully