וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

HSBC: בנק הפועלים זוכה להמלצת "צבור" ומחיר יעד של 11.5 שקל, גבוה ב-17% ממחיר השוק

גולן פרידנפלד

11.7.2001 / 12:19

מניות לאומי והבינלאומי מקבלות המלצת "החזק"; מניית הפועלים מוגדרת על ידי בנק ההשקעות "כידידותית למשקיע"

בית ההשקעות HSBC סבור כי מניית בנק פועלים מתומחרת הרבה מתחת לשיא שלה וכי כל שינוי בעמדה כלפי השוק הישראלי יביא לייסוף משמעותי בערך המניה.

בנק ההשקעות מציין כי הפועלים הוכחה כמניה דפינסיווית למול השוק המקומי והדיווידנד שהוכרז לאחרונה תורם לתשואה המצופה הכוללת.

כמו כן, מציינים הכלכלנים כי קשה להתנבא בביטחון בכל מה שקשור למאזן הבנק ולגידול ברווחים בשנה זו, אך באופן כללי מניית בנק הפועלים מוגדרת על ידו "כידידותית למשקיע".

בבנק ההשקעות מציבים מחיר יעד של 11.5 שקל למניה, הגבוה ממחיר השוק ב-17% ומעניקים למניה המלצת "צבור" לתיק ההשקעות. לגבי מניית לאומי סבורים בבנק ההשקעות כי ההחלטה על מכירת חלקה של המדינה בבנק והעובדה שעדיין לא נמצא קונה מגבילה עוד יותר את הביצועים בכל הקשור למחיר המניה.

להערכת בנק ההשקעות, כל גילוי אהדה למשק הישראלי ישתקף בראש ובראשונה במניות בנק הפועלים ולא במניות לאומי. מניית לאומי זוכה להמלצת "החזק" ומחיר יעד של 9.5 שקלים, הגבוה מחיר השוק ב-9%.

להערכתו של בנק ההשקעות, מניות הבנק הבינלאומי נסחרות בשער נמוך, גם בהקשר של בנק ישראלי, ובבנק ההשקעות סבורים כי הבנק הבינלאומי מועמד למיזוג בשל מיצובו בשוק ובשל מבנה בעלי המניות שבו. כיום מחזיקים בבנק משפחת ספרא באמצעות חברת פיבי שבבעלותה ובנק דיסקונט המחזיק 25% מהבנק. גם מניית הבינלאומי מקבלת המלצת "החזק" ומחיר יעד של 33.5 שקל, הגבוה ממחיר השוק ב-14%.

לצפייה בריכוז המלצות האנליסטים לחצו על הלינק "המלצות אנליסטים" שבראש העמוד

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully