וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

סמנכ"ל הכספים של עלית אינטרנשיונל נחטף ונשדד בפולין

שלומי גולובינסקי

12.7.2001 / 18:32

דורון כהן נחטף לאחר שחומר מרדים הוכנס לכוס קפה ששתה; צפוי לשוב ארצה מיד כשמצבו יאפשר זאת

דורון כהן, סמנכ"ל הכספים של עלית אינטרנשיונל, מקבוצת עלית , נחטף ונשדד בוורשה, פולין, במהלך ביקור עסקים. כהן הגיע לוורשה ממשרדי עלית אינטרנשיונל באמסטרדם בליל יום שני בלוויית יגאל גלי, המשנה למנכ"ל עלית אינטרנשיונל, לסדרת פגישות בעלית פולין.

אף כי חקירת משטרת ורשה טרם הושלמה, עולה ממנה כי דורון יצא להליכה קצרה בסביבות המלון. הוא ישב בבית קפה סמוך, וככל הנראה הוכנס חומר הרדמה לתוך כוס הקפה ממנה שתה. לאחר מכן כהן נשדד והוטל בפרבר מרוחק מהמלון.

ביום שלישי בבוקר, משלא ירד לפגישה המתוכננת, עלה גלי לחדרו ונוכח כי זה כלל לא שהה בחדר באותו לילה, אף כי כל חפציו ודרכונו היו שם. גלי החל לנהל את מבצע איתורו של כהן בוורשה, ובישראל החל התהליך בניהולו של מתי הררי, סגן נשיא למשאבי אנוש בקבוצת שטראוס-עלית.

מספר שעות מאוחר יותר אותר כהן בבית מחסה בפרברי ורשה כשהוא חבול ומטושטש. הוא הועבר מיד לבית חולים לסדרת בדיקות והתאוששות. כהן צפוי לשוב ארצה מיד כשמצבו יאפשר זאת. רעייתו רוויטל ואנשי עלית נמצאים עימו. ארז ויגודמן, מנכ"ל קבוצת שטראוס עלית, הודה היום לאנשי עלית בפולין ולמתי הררי וצוותו, שניהלו את המבצע הקונצרני מישראל, על מאמציהם להביא לסיומו המהיר והמוצלח של האירוע.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully