וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

ביהמ"ש המחוזי דחה את בקשת שידורי עדן לעיכוב פסה"ד בעניין זכיית אפיק במכרז הערוץ השלישי

רוני קורן-דינר

19.7.2001 / 13:19

שידורי עדן: לא קיבלנו עיכוב, אך המשמעות היא אותה משמעות - אפיק יכולה להתארגן, אבל לא לנקוט בשום צעד בלתי הפיך

שופט ביהמ"ש המחוזי בחיפה, גדעון גינת, דחה היום את בקשתה של שידורי עדן לעכב את ביצוע פסק הדין בעניין זכיית אפיק במכרז הערוץ השלישי. השופט גינת קבע כי כיוון שיום תחילת שידורי הערוץ עדיין רחוק בכחצי שנה, לא נדרשת התערבות של ביהמ"ש על מנת למנוע את סיכול ערעורה של שידורי עדן.

עדן, בראשות מוטי קירשנבאום, ביקשה לעכב את פסק הדין עד לאחר תוצאות ערעורה לביהמ"ש העליון. זאת על מנת שאפיק לא תוכל ליצור מצב "בלתי הפיך" בכך שתתקשר בחוזים ותפיק פרויקטים אותם יהיה קשה לבטל לאור זכייה אפשרית של עדן בעליון.

למרות דחיית בקשתה של עדן, השופט גדעון גינת הזהיר את הצדדים להביא בחשבון את הערעור בהתקשרות חוזית עם צד שלישי, והמליץ לאפיק ליידע גורמים עימם היא קושרת שיתופי פעולה בדבר ההליך המשפטי. כמו כן, גינת מתח ביקורת על איחורה של עדן בהגשת הערעור - שבועיים לאחר פסק הדין ולאחר תחילת הפגרה בבתי המשפט.

"לא קיבלנו עיכוב, אבל המשמעות אותה משמעות", מסר בתגובה להחלטת השופט עו"ד עמית קריספין ממשרד מ.זליגמן, מבאי כוחה של שידורי עדן. "השופט אמר שהוא לא יכול למנוע מאפיק להתארגן, אבל את המטרה שלשמה הגשנו את הבקשה, והיא שאפיק לא תוכל לנקוט בשום צעד בלתי הפיך בינתיים - השגנו".

TheMarker.com משתייך לקבוצת הארץ, המחזיקה 16% בקבוצת אפיק.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully