וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פינוקים בקבוצת נגה: אלי אוזן ויצחק גולדברג ייהנו משכר של 4 מיליון שקל ומתוכנית אופציות נדיבה

גולן פרידנפלד

19.7.2001 / 17:46

בנוסף ייהנו כל בעלי המניות מחלוקת דיווידנד בצורה של מניות נגה טכנולוגיות ששווי השוק שלהן כ-10 מיליון שקל

בעלי השליטה בנגה אלקטרוטכניקה החליטו לפנק את עצמם. היום מדווחת החברה כי תחלק , כ-605 אלף מניות של החברה הבת נגה טכנולוגיות כדיווידנד ששוויין על פי מחיר השוק מסתכם ב-10 מיליון שקל.

הדיווידנד המשולם יהיה ביחס של 1:12. כלומר, כל מניה אחת בנגה טכנולוגיות תהיה זכאית לקבל דיווידנד בשיעור שיהיה שווה לדיווידנד שיהיו זכאיות לקבל 12 מניות נגה אלקטרומכניקה.

אך מעבר לחלוקת הדיווידנדים החליטו אלי אוזן ויצחק גודלברג, באותה הזדמנות, גם להגדיל את משכורתיהם. גולדברג, המשמש גם כיו"ר הדירקטוריון של נגה אלקטרוטכניקה, מבקש להגדיל את שכרו בחברה מרמה של 120 אלף שקל בחודש ל-130 אלף שקל בחודש, וזה עוד לפני שספרנו שכר בסך של 17 אלף שקל מנגה נדל"ן ו-17 אלף שקל נוספים מנגה תעשיות.

סכימה של הסכומים הללו מביאה אותנו לשכר שנתי של כ-2 מיליון שקל, שכן השניים ביקשו להחיל את החלטת הדירקטוריון מתחילת השנה - רטרואקטיווית. שכרו של אוזן, בתחשיב כולל, יגיע אף הוא לכ-2 מיליון שקל.

מסתבר שחלוקת הדיווידנד בצורה של מניות והמשכורות השמנות הן לא סוף הסיפור מבחינתם של בעלי השליטה: באסיפה הכללית של החברה יבקשו בעלי השליטה לתגמלם גם בדרך של השתתפות ברווחי החברה וכן בכ-500 אלף אופציות ל-3 שנים במחיר מימוש של 30 שקל הגבוה ממחיר השוק בכ-12%.

קבוצת נגה כוללת מספר חברות, בהן נגה טכנולוגיות, המהווה את זרוע ההשקעות בטכנולוגיה של החברה, נגה תעשיות, הנסחרת בנאסד"ק והמבצעת עבודות הנדסה בתחום החשמל, ומספר חברות נדל"ן נוספות. ברבעון הראשון רשמה הקבוצה רווח של 5 מיליון שקל תוך מחזור מכירותיה ב-72 מיליון שקל, המשקף גידול של 21% לעומת הרבעון המקביל.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully