פלאפון משקיעה 10 מיליון שקל בתכני ספורט

משיקה פורטל ספורט בשיתוף ערוץ הספורט ו-ONE, ורכשה זכויות לשידור תכני וידאו מהמונדיאל. תשקיע 4.5 מיליון שקל בקמפיין

איתמר סיידא
22/05/2006

פלאפון חוברת לערוץ 5, אתר הספורט ONE ו-FIFA ומשיקה את "פלאפון ספורט" בהשקעה של 10 מיליון שקל.

על פי החברה, מדובר בעולם תוכן הכולל שידורים של תכני המונדיאל, וידאו בלוגים של טלנטים מערוץ 5 כמו מודי בראון, אבי מלר ונדב יעקבי. כתבות וידאו, תוצאות LIVE ועדכונים בזמן אמת של משחקים, פרשנויות, חדשות, פורומים ורכילויות. בפלאפון הבטיחו שיהיו כתבות גם על ענפי ספורט פחות פופולארים כמו טניס, ג'ודו, כדוריד, כדורעף, ספורט מוטורי, ספורט אקסטרים, אתלטיקה קלה ושחיה.

פלאפון דאגה למצב עצמה בשנים האחרונות כספקית שידורי ספורט לאחר שלפני כשנתיים רכשה את זכויות ליגת העל בכדורגל בהשקעה של כ-4.8 מיליון שקל ולפני מספר שבועות היא רכשה את זכויות שידור המונדיאל בסלולר תמורת 450 אלף דולר.

בפלאפון מאמינים, כי הטלוויזיה הסלולרית תהווה גורם משמעותי בהגדלת ההכנסות של החברה. כיום, כ-90% ממנויי הדור השלישי בפלאפון משתמשים באופן קבוע בטלוויזיה הסלולרית ומשלמים כ-30 שקל לחודש בממוצע.

לדברי מנכ"ל פלאפון גיל שרון, "כבר עם השקת הדור השלישי, סימנו כיעד אסטרטגי את ההתמקדות בתוכן ואף השכלנו לפתח מומחיות בניהול תוכניות ותכנים בסלולר. תכנים אלו מותאמים למכשיר הסלולרי המהווה פלטפורמת מדיה ניידת משלימה לטלוויזיה".

לקוחות הדור השלישי יוכלו לרכוש חבילה כוללת של כל תכני הספורט תמורת 19.90 שקל לחודש. ללקוחות דור 2.5 תעלה החבילה 12.90 שקל.

הקמפיין: יש דברים שפשוט אי אפשר להסביר

ההשקה תלווה כמובן הקמפיין רחב בהיקף 4.5 מיליון שקל שיעלה באמצעות משרד הפרסום אדלר-חומסקי & וורשבסקי ויכלול טלוויזיה, שילוט חוצות, עיתונות, אינטרנט ושילוט ייחודי בו תיבנה תפאורת ספורט בנקודות המכירה של פלאפון.

ניר שטרן, סמנכ"ל השיווק והתוכן בפלאפון, מסר כי הקמפיין יתחלק לשני חלקים - הראשון קמפיין מעטפת, אשר מטרתו להסביר את עולם התוכן של "פלאפון ספורט". ולאחר שבוע יעלה קמפיין המונדיאל. הסיסמה שתלווה אותו היא: "יש דברים שפשוט אי אפשר להסביר".

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully