וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אינוודה הפסידה 2.4 מ' ד' ברבעון השני

סוכנויות הידיעות

20.7.2001 / 22:23

ספקית פתרונות המחשוב לתכנון שבבים אלקטרוניים דיווחה על עלייה של 2.3% בהכנסות

חברת אינוודה , העוסקת במתן פתרונות מחשוב לתכנון שבבים אלקטרוניים, דיווחה אתמול על תוצאותיה הכספיות לרבעון השני של שנת 2001.

ההפסד הנקי של החברה ברבעון, לא כולל הפחתות והוצאות חד פעמיות, הגיע ל-2.4 מיליון דולר, 6 סנט למניה, לעומת רווח נקי של 1.3 מיליון דולר, 4 סנט למניה ברבעון המקביל בשנה הקודמת. כולל הפחתות והוצאות חד פעמיות הגיעו הפסדי אינוודה ל-6.7 מיליון דולר, 17 סנט למניה, לעומת הפסד של 0.7 מיליון דולר, 2 סנט למניה, ברבעון המקביל.

הכנסות אינוודה, שהוקמה בעקבות המיזוג של סאמיט דיז'יין הישראלית עם חברת Viewlogic, הגיעו ברבעון ל-22.1 מיליון דולר, עלייה של 2.3% לעומת הרבעון המקביל. הכנסותיה במחצית הראשונה של 2001 הגיעו ל-49.3 מיליון דולר, גידול של 37% לעומת המחצית הראשונה של השנה הקודמת.

"תוצאות החברה ברבעון השני הושפעו בבירור מההאטה בכלכלה. היינו עדים לבחינה מדוקדקת מאי פעם של תקציבי הלקוחות שלנו, בעיקר בקרב יצרניות ציוד הטלקום", אמר נשיא ומנכ"ל אינוודה, ויליאם ג'יי הרמן.

"התחזית שלנו נותרת מתונה נוכח עיכובים ודחיות במספר הזמנות גדולות של חברות אלקטרוניקה מובילות השנה", הוסיף הרמן. "נוכח ההבנה כי תנאי חוסר הוודאות בכלכלה עשוים להשפיע על עסקינו ברבעונים הקרובים, אנו בוחנים מחדש את המודל העסקי שלנו ושוקלים התאמות שיבטיחו ניצול של הפוזיציות החזקות שלנו בשוק והטכנולוגיות שלנו בתחומים מהירי הצמיחה ביותר בשוק ה-EDA", אמר.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully