וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

אלקטריק פיול: ההכנסות ברבעון נפלו ב-67%

שירות TheMarker.com

11.5.2001 / 11:37

החדשות האחרונות על המניות הישראליות בניו יורק

11 במאי 2001

סימטרון העמיקה הפסדיה ברבעון הראשון ב-36% לעומת הרבעון המקביל

חברת סימטרון (סימול CIMT), יצרנית טכנולוגיית תכנון וייצור באמצעות מחשב, דיווחה כי הכנסותיה ברבעון הראשון של 2001 ירדו ב-14% ל-5.2 מיליון דולר, לעומת 6.07 מיליון דולר ברבעון המקביל. ההפסד הנקי עמד ברבעון על 2.2 מיליון דולר או 28 סנט למניה, גרוע ב-36% מהפסד של 1.7 מיליון דולר שנרשם ברבעון המקביל.

10 במאי 2001

דן גולדשטיין ורון גוטלר מצטרפים למועצת המנהלים של נייס

חברת נייס , ספקית בינ"ל של פתרונות הקלטה דיגיטליים, הודיעה על הצטרפותם של דן גולדשטיין, שהוא המייסד ויושב הראש של קבוצת פורמולה , ורון גוטלר, שהוא יושב הראש של ויטלגו, למועצת המנהלים של החברה. כעת יושבים במועצת המנהלים של נייס שמונה אנשים.

חברת הגז ניקור בחרה להשתמש במערכות לקריאת מונים אוטומטית של נקסוס

חברת נקסוס , ספקית מערכות איתור ומוצרי תקשורת סלולרית, הודיעה שספקית הגז ניקור (סימול GAS) בחרה להשתמש בשירותיה. ניקור מספקת גז לכ-2 מיליון צרכנים בצפון אילינוי, ארה"ב. נקסוס תספק לניקור מערכת קריאת מונה אוטומטית.

מג'יק הפסידה 9 סנט למניה בעקבות חולשה בשוק מערכות המידע

מג'יק פירסמה את דו"חותיה הכספיים לרבעון הראשון של 2001. החברה מדווחת על הכנסות של 20 מיליון דולר, בהתאם לאזהרת הרווח שלה מהחודש שעבר, נמוך ב-9% מההכנסות שרשמה ברבעון המקביל, ונמוך ב-13% מהרבעון שעבר.

מחקר חדש של טבע: הקופקסון מקטין את שיעור הנכות הנגרמת מטרשת נפוצה

מחקר שערכה טבע מציג ירידה מתמשכת בפעילות המחלה ובשיעור הסבל שהיא גורמת, כפי שהוכיחו בדיקות הדמייה מגנטית (MRI) שנערכו בחולים. כמו כן הסתבר שתופעות הלוואי של התרופה אינן חמורות באופן מיוחד.

אלקטריק פיול: ההכנסות ברבעון נפלו ב-67% מהרבעון הקודם

אלקטריק פיול , המתמחה בסוללות אבץ לטלפונים סלולריים ובמצברי חשמל לשילוב ברכב חשמלי, דיווחה על הכנסות של 726 אלף דולר - עלייה של 11% מהכנסות הרבעון המקביל. עם זאת, הירידה שנרשמה מהכנסות הרבעון הקודם דרסטית במיוחד: 67%.

בשורה התחתונה דיווחה החברה על הפסד של 3.4 מיליון דולר - גרוע מההפסד שהציגה ברבעון המקביל, שהיה 2.5 מיליון דולר, אך שיפור של 500 אלף דולר מהרבעון הקודם.

נור: הפסד של 6.5 מ' ד' ברבעון הראשון; פיטרה 14% מעובדיה

יצרנית המדפסות בפורמט רחב נור מקרופרינטרס מדווחת על הכנסות של 31.4 מיליון דולר ברבעון הראשון, המהוות אומנם עלייה של כמעט 50% ביחס להכנסות ברבעון המקביל, אך מהוות ירידה של יותר מ-6 מיליון דולר לעומת ההכנסות שנרשמו ברבעון הקודם.

ברית OPSEC של צ'ק פוינט זכתה בפרס Well Connected של Network Computing

צ'ק פוינט המתמחה באבטחת אינטרנט, הודיעה כי "הפלטפורמה הפתוחה לאבטחה" (OPSEC) זכתה בפרס Well Connected לשנת 2001, בתחום מסגרת אבטחת ארגון שמעניק כתב העת Computing Network. צ'ק פוינט נבחרה הודות לשילוב, לתפעול הגומלין ולרוחב יישום האבטחה ופריסת הפלטפורמות, המתאפשרת על ידי OPSEC.

הכיתה הממוחשבת של גילת תקשורת זכתה בפרס בתערוכת לימודים בארצות הברית

גילת תקשורת הודיעה כי זכתה בפרס בחירת היצרנים והמשתמשים בהדרכה מבוססת אינטרנט (WBT) לשנת 2001 , בקטגוריית מערכות הלימוד הטובות ביותר. הפרס ניתן לתוכנת הכיתה הוירטואלית של גילת תקשורת לירנלינק גרסה 4.5, שקיבלה את הניקוד הגבוה ביותר המבוסס על ציפיות, יישום, אפקטיביות ושביעות רצון.

אופנהיימר: למרות שאינדיגו פיספסה בסנט את תחזית הרווח למניה ברבעון הראשון, מותירים התחזיות בעינן

בבית ההשקעות מותירים את התחזיות לשנים 2001 ו-2002 בעינן, כמו גם את המלצת ה"החזק" למניית אינדיגו , ומחיר היעד של 4.75 דולרים לשנה הקרובה. מאחר שמחיר המניה כיום הוא כ-5 דולרים, הרי שההמלצה מיתרגמת ל"מכור" ברמות מחירים אלה.

שותפות בין נייס ו-Tata Telecom לאספקת פתרונות CEM בהודו

חברת נייס וחברת Tata Telecom, הודיעו על שותפות באספקת פתרונות CEM - Customer Experience Management לשוק ה- Center Contact בהודו. במסגרת חוזה ההפצה, תטפל חברת Tata Telecom במכירת, התקנת והענקת תמיכה מלאה למערכות ה-CEM של חברת נייס בהודו, לרבות שירותי הקלטה דיגיטליים ושירותי ניהול.

סאיטקס מחקה גם את פרינטלייף מתיק ההשקעות

פרינטלייף פיתחה שירות מבוסס אינטרנט שבעזרתו ניתן לערוך אלבום תמונות, ולהדפיסו במרכז הדפסה אזורי באמצעות מכונת דפוס דיגיטלית. כמו חברות אינטרנט רבות מסוגה, צורכי המימון של פרינטלייף עד ליצירת תזרים מזומנים חיובי היו גבוהים מדי, וסגירת ברזי המימון בשוק ההון הובילו לקריסתה המהירה.

סאיטקס הצטרפה לפרינטלייף בשלב מאוחר יחסית, ובנובמבר 2000 השקיעה בה כמעט 5 מיליון דולר לפי שווי חברה מוערך של כ-40 מיליון דולר. בדו"חות הרבעון הראשון של השנה מדווחת סאיטקס כי עקב חוסר יכולת לגייס הון נוסף, מינה בנק הפועלים מפרק לפרינטלייף, וכי ההשקעה שבוצעה בה נמחקה.

לוול 8 הפסידה 48.9 מ' ד' ברבעון הראשון; הציגה ירידה של 60% בהכנסות לעומת הרבעון המקביל

לוול 8 מציגה תוצאות מאכזבות ביותר לרבעון הראשון של 2001, כאשר היא מדווחת על הכנסות של 7.9 מיליון דולר לעומת 17 מיליון ברבעון המקביל, ו-19.5 מיליון דולר ברבעון הקודם, כלומר צמיחה שלילית של 60% מרבעון לרבעון.

השורה התחתונה גרועה בהתאם. לוול 8 מדווחת על הפסד של 11.9 מיליון דולר או 78 סנט למניה, בניכוי הפחתות מוניטין, פחת על ציוד והוצאות חד פעמיות, לעומת הפסד של 24 סנט למניה ברבעון המקביל, והפסד של 3 סנטים בלבד ברבעון הקודם.

09 במאי 2001

HSBC: "קנייה" לאורבוטק למרות שתצמח רק ב-3.7% השנה

למרות שאורבוטק הצליחה לעקוף את תחזית הרווח של בנק ההשקעות לרבעון הראשון, מורידים בבנק את התחזיות לשנת 2001, בעקבות התדריך הפסימי של ההנהלה, ומעמידים אותה על 2.11 דולרים למניה במקום 2.58 דולרים.

אולם ב-HSBC ממשיכים להמליץ "קנייה" למניה ומציבים

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully