וואלה!
וואלה!
וואלה!

וואלה! האתר המוביל בישראל - עדכונים מסביב לשעון

פריגת משקיעה 250 אלף דולר בחיזוק המותג בקרב ילדים ובני נוער

TheMarker.com שירות

23.7.2001 / 9:37

אוכלוסייה זו מהווה פוטנציאל גידול לנתח השוק של החברה; פריגת מחזיקה כיום 20% משוק הנאמד ב-200 מיליון שקל לשנה

תשלובת פריגת תשקיע 250 אלף דולר בחיזוק מותג המשקאות הקלים בקרב ילדים ובני נוער. זאת בעקבות סקרים שערכה, מהם עולה כי ילדים מהווים כיום 35% מקהל הצרכנים למשקאות ומיצים טבעיים, וכי בקרב ילדים בגילאי 7-12 קיימת מודעות למזון, משקאות ומיצים בריאים. קהל זה מהווה פוטנציאל לגידול נתח השוק של החברה.

במסגרת האסטרטגיה השיווקית החדשה תקיים החברה פעולות חינוך והסברה על יתרונות המשקה, המורכב מרכיבים טבעיים. בימים הקרובים תחל פריגת להחתים ילדים מכל רחבי הארץ על "אמנת פריגת לשמירת הטבע". בסיום חופשת הקיץ תימסר האמנה למשרד לאיכות הסביבה, מתוך כוונה שתאומץ על ידו.

במקביל מאמצת החברה את "מדינת הילדים" בספארי במשך כל חודשי הקיץ. במסגרת האימוץ מקיימת החברה פעולות מיוחדות לילדים, שאמורות להטמיע את יתרונות המשקאות הקלים המכילים רכיבים טבעיים בלבד. במהלך חודשי הקיץ תקיים התשלובת גם ימי כיף מיוחדים לילדים בקייטנות מאזורים מוכי אבטלה, במסגרתן יוסעו הילדים לספארי ברמת גן.

לגיבוי הפעילות תקיים החברה סדרת מבצעים הקושרים את מוצריה לערכי הטבע. מבצע ראשון ייערך בשיתוף עם חברת טבעול. אירית מזור, מנהלת השיווק של פריגת, מסרה כי הקייטנות והפעילות בספארי מהוות את יריית הפתיחה למהלך ארוך טווח של החברה.

על פי נתוני דו"ח נילסן, שוק המשקאות והמיצים בארץ נאמד בכ-200 מיליון שקל (ללא משקאות מוגזים ומים). מותג פריגת מחזיק יותר מ-20% משוק זה.

טרם התפרסמו תגובות

הוסף תגובה חדשה

+
בשליחת תגובה אני מסכים/ה
    walla_ssr_page_has_been_loaded_successfully